100 binden fazla küçük işletme TTNET İşyerim kullanıyor

ttnet_isyerim_logoTTNET’in küçük işletmelere özel çözümler sunduğu TTNET İşyerim Paketleri’ne abone olanların sayısı 1 yılda 100 bini aştı. İnternet servis sağlayıcısı TTNET’in, küçük işletmelerin işlerini büyütmeleri ve maliyetlerini düşürmelerini sağlayan TTNET İşyerim Paketleri, 1 yılda 100 bin aboneyi geçti.

Farklı seçeneklerden oluşan ve ADSL ücretine ek olarak 4.5 TL’den başlayan aylık fiyatlarla satışa sunulan TTNET İşyerim Paketleri, küreselleşen dünyada kurumsallaşmak, büyümek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen küçük işletmelere rehberlik ederek her türlü desteği TTNET güvencesi ve tecrübesiyle sağlıyor.

TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Onuk, “Türkiye’nin internet şirketi olarak, küçük işletmelere özel sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle onları desteklemeyi en önemli görevlerimiz arasında görüyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz TTNET İşyerim paketlerimiz ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm küçük işletmelerimize ulaşarak onların günümüz ekonomik şartlarında ayakta kalabilmelerine ve büyümeleri için verimliliklerini artırmalarına destek olmayı hedefliyoruz” dedi.

TTNET İşyerim; Başlangıç, Ekonomik, Profesyonel ve Profesyonel Ekstra olmak üzere 4 farklı paketle, internetle henüz tanışmamış olan ya da internetten daha fazlasını bekleyen küçük işletmelere hizmet veriyor. Hızlı internet bağlantısı, birden çok bilgisayar ve POS cihazının aynı anda bağlanabildiği 4 portlu kablosuz modem, iş yerine ait web sitesi ve e-posta adresleri, güvenlik,  ücretsiz yüz yüze eğitim ve iş yerlerine özel müşteri hizmetleri işletmelere sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Yazan 20 Kasım 2009 Cuma. Kategori Güncel, İnternet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME