“2009 Başarı Hikayeleri” yarışıyor, XING Türkiye ödüllendiriyor!

XING2009 XING Başarı Hikayeleri” projesi kapsamında XING Türkiye, üyelerinin 2009 yılı içerisinde XING üzerinden kurduğu bağlantılar, geliştirdiği projelerle yakaladığı başarı hikayelerinin sahiplerini ödüllendiriyor. Nokia ödül sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın sonunda en başarılı ilk üç hikayenin sahibi bir yılık XING Premium üyeliğinin yanı sıra akıllı iş telefonu Nokia E72 sahibi de oluyor. 8 Şubat 2010 tarihlerine kadar teslim edilmesi gereken başarı hikayelerinin ödülleri, Şubat ayının ikinci yarısında açıklanacak.

Profesyonellere yönelik iş ağı alanında çalışan ve üyelerinin iş ağlarını genişletip aktifleştirerek pek çok ayrıcalığa sahip olmasını sağlayan XING, düzenlediği bir yarışma projesiyle başarılı girişimci üyelerinin faaliyetlerini ödüllendiriyor. Krizde tutunmanın yollarını arayan, yepyeni bağlantılarla çevresini genişleten ve tüm bu uğraşların içinde birbirinden değerli projelere imza atan XING üyelerinin bu ödüllere sahip olmak için başarı hikayelerini paylaşması yeterli oluyor.

XING Türkiye ekibi, XING üzerinden iş yaparak, proje üreterek Türkiye ve dünya ekonomisine doğrudan fayda sağlayan başarılı üyelerini, 2009 yılı içerisinde XING üzerinden kurduğu bağlantılar, geliştirdiği projelerle yakaladığı başarı hikayelerini, 8 Şubat 2010 tarihine kadar http://corporate.xing.com/no_cache/turkce/350irket/ba-351ar-305-oeykueleri/ adresine göndermeye çağırıyor. Yarışma koşulları uyarınca, projenin 2009 yılı içerisinde gerçekleştirilmiş olması, başarı hikayesinde yer alan ortaklardan en az birinin XING üyesi olması gerekiyor ve 1 XING üyesi en fazla 3 başarı hikayesiyle projeye katılabiliyor.

XING Türkiye ekibinden oluşacak 3 kişilik jüri, kendilerine gönderilen başarı hikayelerinin üyenin kişisel kariyerine, şirketine yarattığı faydaya ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıya göre değerlendirecek. Jürinin değerlendirmelerinin sonucu ise 15 Şubat’tan sonra duyurulacak.

Proje kapsamında, değerlendirmeye alınan tüm hikayelerin sahibi 3 aylık XING Premium üyelikle ödüllendirilecek. Yarışmada, 2009’un en başarılı ilk üç projesine üyelerin iş yaşamlarını kolaylaştıracak en popüler iş telefonlarından Nokia E72 akıllı telefonları hediye edilecek.

Nokia’nın katkılarıyla düzenlenen “2009 XING Başarı Hikayeleri” projesi ile ilgili detaylı bilgi http://blog.xing.com/?p=8740 adresinden alınabilir.

Yazan 29 Ocak 2010 Cuma. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME