2009’un en çok izlenen 5 YouTube Videosu

bgt_susan_58Her nekadar Susan Boyle, “Britain’s Got Talent” yarışmasında ilk sırayı almasada, bu güçlü sesli İngiliz’in performansı en etileyici performans olarak kaydedildi. Ayrıca 2009 yılında YouTube’un en çok izlenen videosunun sahibi olma ünvanına da Susan Boyle erişmiş oldu.

YouTube geçtiğimiz hafta 2009 yılının dünya çapında en çok izlenen 5 videosunun listesini açıkladı. Susan Boyle’un ilk kez televizyona çıkmasına rağmen çok uyumlu olması dikkat çekmişti. Ancak diğer adaylarında ondan aşağı kalır bir yanı yoktu ama en çok ilgiyi 2009 yılında Susan Boyle çekti.

İşte 2009 yılının en çok izlenen 5 videosu.

5. Evian Roller Babies

Evian Suları, yaratıcı bir reklam filmine imza attı. Bütün dünyanın ilgisini çekmeyi başaran bu video 27 milyonun üzerinde izlenme oranına ulaştı.

4. New Moon Movie Trailer

Çok sayıda insan Twilight New Moon adlı filmin fragmanını izledi. Ülkemizde de çok başarılı gişe hâsılatına erişen Twilight filminin devam filmi olan Twilight New Moon daha vizyona girmeden büyük bir merak uyandırarak büyük kitlelere kendini izletmeyi başardı. YouTube’da yayınlanan ön gösterimi tam olarak 31 milyon kişi tarafından izlendi.

3. JK Wedding Entrance Dance

Küçük bir evlenme töreni büyük bir etki yarattı. Minnesota’da yaşayan Jill ve Kevin isimli çiftin düğünlerinde mihraba doğru yürürken sergiledikleri haraketlerin kaydedildiği video büyük bir kitleye ulaşmıştı.

2. David After Dentist 

Dişçi dönüşü aldığı ilaçların etkisi ile sersemleyen 7 yaşındaki Davidi’in görüntüleri 37 milyon kişi tarafından izlendi. Yaptığı hareketlerin ve söylediklerin pek de farkında olmayan David bütün sevimliliği ile kendini izletmeyi başardı.

1. Susan Boyle – Britain’s Got Talent

Ve YouTube’un en çok izlenen videosu Susan Boyle’un “Britain’s Got Talent”’taki performansı. Kendi halinde yaşayan orta yaşlı bir kadının bir anda kendini televizyonlarda bulduğu ve rahat tavırlarıyla dikkat çektiği video büyük başarılara imza attı. 120 milyon kişi tarafından izlenen video şimdiden tüm zamanların en çok izlenen videoları arasındaki yerini de aldı.

Yazan 22 Aralık 2009 Salı. Kategori İnternet, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME