2009’un en iyi çıkış yapan MMO’su: Runes of Magic!

RomOyun firması GamersFirst tarafından yayımlanan Runes of Magic (RoM) Level dergisi tarafından 2009’un en iyi çıkış yapan MMORPG oyunu seçilerek Türk oyuncuların gönlüne taht kurduğunu bir kez daha gösterdi. RoM’un bu başarısının ardında pek çok haklı neden yatıyor.

Günümüzün en popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst’ün yayınladığı en önemli MMORPG türü oyunlarından biri olan Runes Of Magic’in  (RoM) (www.ROMTR.com.tr) diğer oyunlarla arasına koyduğu farklılıklar “Önce Oyuncular” diyen GamersFirst’ün bu birinci ilkesini kanıtlıyor. Çok sayıdaki değişik özellikleriyle oyuncuların taleplerine cevap veren RoM, en iyi çıkış yapan MMORPG ödülünü alarak başarısını kesin olarak belgelemiş bulunuyor.

RoM heyecanının Türkiye’yi sarmasının, hatta web trafiğinde patlamalar (3 günde %2000 büyüme) yaşanmasının ardında ise önce oyunun baştan aşağı Türkçe olması, Türk motif ve karakterleriyle donatılması, işletim sistemi ve Müşteri Destek Ekibinin etkin çalışması var. Bir o kadar önemli olan diğer bir neden ise oyunun benzersiz özellikleri: RoM oyuncuları bir karakter altında iki farklı sınıf açabiliyor, hatta isterse kendi karma sınıflarını yaratabiliyor.  Kendilerine ait evlerini yine kendi ürettikleri eşyalarla dekore edebiliyor. Ayrıca otomatik görev bulma sistemiyle de yapmak istediği görevi seçip, karakterini gönderebiliyor ve gerisine karışmıyor.

Türk oyuncuların bayram ve tatil günleri gibi özel günlerini de yakından izleyen RoM ekibinin ilginç GM etkinlikleri, dağıtılan hediyeler ve sürprizler ise cabası. Elbette sayılan tüm bu nitelikler RoM’a hakettiği bir ödül getiriyor.

Runes of Magic oyunu, GamersFirst portalında bulunan http://www.gamersfirst.com/runesofmagic adresinden ücretsiz indirilip keyifle oynanabiliyor. Oyun içi gelişmeleri ve sohbetleri yakında takip etmek oyuncular ise aşağıdaki adresleri kullanabiliyor:

Facebookhttp://www.facebook.com/pages/Runes-of-Magic-TR/89935352902

Twitterwww.twitter.com/runesofmagictr

Topluluk Forum(ları) http://forums.gamersfirst.com/index.php?showforum=207

Runes of Magic (RoM) hakkında

Runewaker Entertainment tarafından geliştirilen Runes of Magic (RoM), oyuncuların yüzlerce yıllık gizemli simgeler ve mucizelerle baş başa kalarak büyülü topraklarda heyecanlı keşiflerde bulunduğu ve ücretsiz indirilen bir MMORPG’dir. Yeni başlayan oyuncular kutsal kitap Taborea uyarınca seviyeler atlarken Gizemli Rune’ler ve Güçlü Kehanetler onlara yol boyunca eşlik eder. Oyun içerisindeki oyuncular kendilerine yol açabilmek için rune taşları kullanır ve açtıkları yoldaki tehlikelerin onları yok etmemesi için dikkatle ilerlerler. Kehanetleri dinleyen oyuncular, geleceklerinde mutlak güce kavuşurlar. Dünyanın tarihini (ve geleceğini) yazmak oyuncuların elindedir.

Yazan 06 Şubat 2010 Cumartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME