2010 Yılında en avantajlı Avealılar çıktı

İmza attığı işbirlikleriyle müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan Avea,  2010 yılı boyunca Türkiye’nin birçok lider markası ile birlikte yaptığı kampanyalarla müşterilerine kaçırılmayacak avantajlar sağladı.

Ulaşımdan gıdaya, turizmden tekstile, sağlıktan mücevhere ve beyaz eşyadan bankacılığa kadar binlerce noktada alışveriş keyfini maksimumda yaşayan Avealılar, 2010 yılında da Avealı olmanın farkını yaşadılar.

Türkiye’nin avantajlı tarifeleri ile olduğu kadar kampanyalarıyla da fark yaratan operatörü Avea, alanında lider markalar ile hayata geçirdiği iş birlikleriyle müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

“Alışveriş Avealıya Güzel” sloganıyla toplam 28 kampanyaya imza atan Avea, 2010 yılında Bankacılık alanında Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, DenizBank ve İş Bankası ile 10 kampanya gerçekleştirdi. Bunlara ek olarak elektronik alanında Teknosa ve Experile gerçekleştirdiği 3 kampanya, giyim ve aksesuarda Boyner ve Silk&Cashmere ile gerçekleştirdiği 2 kampanya ve gıda alanında KFC ve Pizza Hut ile gerçekleştirdiği 2 kampanya ile fırsatlar sundu.

Avea ayrıca ulaşım ve seyahatte Etstur, Atlas Jet ve Anadolu Ulaşım ile 3 kampanyaya, e-ticaret’te Bonnyfood, e-bebek, Yemek Sepeti, 444Çiçek ile 4 kampanyaya ve mücevherde Altınbaş ile 1 kampanyaya imza attı.

Avealılar bunların yanı sıra beyaz eşyada Arçelik, mobilya alanında Step, sağlık alanında Medical Park, işbirlikleri ile düzenlenen kampanyalardan da yararlanma imkânı buldu.

Avealı olma ayrıcalığını binlerce noktada sundukları fırsatlar ile yaşatmaya devam ettireceklerini belirten Avea Ortaklık Yönetimi Direktörü Sertaç Şener, “Türkiye’nin en genç ve dinamik operatörü olarak müşterilerimize avantajlı tarifeler sunmakla kalmıyor, hayatın her alanında müşterilerimizin yanında olarak ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Bu doğrultuda 2010 yılında da Türkiye’nin alanında lider birçok markası ile işbirliklerine imza attık. İşbirlikleri ve kampanyalarımızla sektöre dinamizm getirdik, müşterilerimize birçok alanda fayda sağladık. Türkiye’nin 21 lider markasıyla Avealılara özel ayrıcalıklar sunduk. Kampanyalardan faydalanan müşterilerimize ortalama fatura tutarlarının 2 katı kadar fayda sağladık. 2011 yılında da Avantaj Avea ile müşterilerimiz, Avealı olmanın ayrıcalığını iletişim dışında alışverişlerinde de hissedecekler. Müşterilerimize fark yaratan teklifler sunmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Yazan 03 Şubat 2011 Perşembe. Kategori İnceleme, Manşet, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME