3G VINN’ınız Turkcell Superonline’dan

turkcell vınnTurkcell Superonline, evlerinde ve işyerlerinde ışık hızının keyfini çıkaran müşterilerine dışarıda da internet bağlantısını uygun koşullarda sağlıyor. “Turkcell Superonline müşterilerine özel VINN Kampanyası”ndan yararlananlar, ön ödemesiz ayda 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla, limitinde duran Turkcell VINN sahibi oluyor.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, evlerinde ve işyerlerinde ışık hızında internet sağladığı müşterilerine, dışarıda da Turkcell kalitesiyle internete bağlanma fırsatı sunuyor.

“Turkcell Superonline müşterilerine özel VINN Kampanyası” kapsamında 4 GB internet paketine sahip Turkcell VINN, ön ödemesiz olarak ayda 29,90 TL’den satışa sunuluyor. Dışarıda daha fazla internet kullanımı olanlar için 8 GB’lık paket yine ön ödemesiz olarak 49,90 TL, 15 GB’lık paket ise 79,90 TL karşılığında Turkcell Superonline müşterileriyle buluşuyor.

Limitinde durma özelliği ile paket aşımı sürprizi de içermeyen 12 ay kontratlı Turkcell VINN paketlerinden yararlanmak için Turkcell Superonline müşterilerinin tek yapmaları gereken müşteri numaralarıyla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne (TİM) başvurmak.

Yazan 14 Haziran 2013 Cuma. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME