49 TL’ye 1+1=1

BLU_logo“D-SMART 1+1=1” kampanyasında kullanıcılar; D-Smart’ın zengin içeriğinden ve internet hizmetinden 49TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirler. Kampanya kapsamında limitsiz internet ve D-Smart keyfi birlikte sadece internet fiyatına sunuluyor. Yani 2 hizmet, tek hizmet fiyatına.

İsteyenler D-Smart, isteyenler her yerden televizyon keyfi yaşatan D-Smart Blu ile D-Smart dünyasının zengin ve renkli içeriğine cazip fiyatlarla sahip olabilecekler.

Türkiye’nin öncü dijital yayın platformu D-Smart, sahip olduğu zengin içeriğini paylaşmak için harekete geçiyor. D-Smart izleyicisine sunduğu avantajlı seçeneklerinde D-Smart keyfini, filmini, dizisini ve dünyanın sporunu D-Smart Net’in limitsiz internet seçenekleri ile birarada çok cazip fiyatlarla sunuyor.

D-Smart, 8 Mb’e kadar limitsiz internet ile D-Smart BLU Sinema paketini 49 TL’ye sunarak, limitsiz internet tarife fiyatının çok altında bir fiyata hem limitsiz internet hem de D-Smart’ın zengin sinema ve dizi içeriğini bir arada veriyor. Ayrıca 10 TL farkla, 59 TL’ye İnternet+ D-Smart BLU Spor aboneliği ile, dizi ve filmlerin yanı sıra D-Smart’ın spor içeriğine de sahip olabilme fırsatı sunuluyor.

D-Smart keyfini evinde sürdürmek isteyenlere ise , tüm bu zengin içeriğe ve daha fazlasına yalnızca 10 TL fark ile sahip olma şansı sunuluyor.

D-Smart’ın kampanyasında yer alan tüm hizmetler, tek bir faturayla sunuluyor.

Kampanya Şartları:

  • Kampanya 30 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
  • D-Smart BLU hizmetinden faydalanmaya başlamak için öncelikle internet aktivasyonunun gerçekleşmesi gerekmektedir.
    *Kampanyalar yeni müşterilere özel ve 24 ay taahhütlüdür.
    *Kampanyalar D-Smart Net ve D-Smart BLU ürünün birarada alınması şartıyla geçerlidir.
Yazan 18 Eylül 2013 Çarşamba. Kategori Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME