6. Uluslararası Networking Akşamları’nda Microsoft Müdürü Cavidan Özdemir Rüzgarı Esecek

_networkingGençlere dünyanın 41 şehrinde 7 dilde yurtdışı dil kursları düzenlemenin yanı sıra kariyerlerinde ilerlemeleri için fırsatlar da sunan EF Education First Uluslararası Dil Okulları, kariyerlerinin zirvesindeki isimlerle yetişkinleri buluşturduğu Uluslararası Networking Akşamları etkinliklerinden 6.sını, 16 Mayıs 2013 saat 19.00’da İstanbul, www.ef.com.tr/networking adresindeki katılım formunu doldurarak etkinliğe ücretsiz katılma hakkı kazanacak.

Alanında uzman profesyoneller ile tanışmak, deneyimli konuşmacılardan iş hayatında ilerlemek için gerekli stratejileri öğrenmek ve yenilikçi bir bakış açısı kazanmak isteyen gençler için hayata geçen etkinliklerin 16 Mayıs’daki konuğu, Microsoft Türkiye’de İnsan Kaynaklarından sorumlu kıdemli müdür olarak görev yapan Cavidan Özdemir. Özdemir, 6. Uluslararası Networking Akşamları’nda günümüzün rekabetçi ortamında ‘Uluslararası Bir Şirkette İşe Alım ve Kariyer Süreçleri’ ile ilgili sunumunu gerçekleştirecek. 16 Mayıs 2013’de Taksim Point Otel’de saat 19.00’da başlayacak olan etkinliğe katılım herkes için ücretsiz. Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği etkinliğe başvurular www.ef.com.tr/networking adresinden yapılabilir.

Yazan 12 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME