Acer Iconia A1 Tablet Raflardaki Yerini Aldı

Iconia A1_2 tabletAcer, modern çağın kaşifleri, maceraperestleri, dijital dünya meraklıları ve gün boyunca mobil bir yardımcıya ihtiyacı olan yoğun yöneticiler için ideal olan Acer’ın ilk tam özellikli, 20.1 cm (7.9”) tabletini Türk Kullanıcıları ile buluşturdu. Tek elle konforlu bir şekilde taşınabilen yeni Acer Iconia A1, hızlı dört çekirdekli işlemci tarafından güçlendirilen akıcı ve hızlı navigasyonu, internette gezinme ve medya oynatma özellikleri ile eğlence ve iletişimi bir arada sunar.

Daha hızlı medya performansı için dört çekirdekli işlemci

Mobil kullanıcılar, rahat video oynatma , akıcı ve hızlı navigasyon konusunda istedikleri tam performansa, hızlı Quad Core 1.2GHz işlemciden gücünü alan uygulamalar ve web siteleri yoluyla erişirler. Iconia A1’deki entegre jiroskop ile hareketler, yakınlaştırma, kaydırma ve navigasyonun tümü sezgiseldir ve oyunlar hassas, gerçekçi ve böylece çok daha eğlencelidir.

Tek elde internette dolaş, oku, paylaş

Acer Avrupa Başkanı Oliver Ahrens şunları söyledi: “Tabletler birçok kişi için gün boyunca iletişimde kalmalarını ve eğlenmelerini sağladıkları için gittikçe daha çok talep gören ürünler olmaya başlamıştır.” “Biz, bu deneyimi herkesin yaşamasını istiyoruz. Tabletlerin bu kadar eğlenceli olmalarını sağlayan her şey mükemmel boyutlara sahip Acer Iconia A1’de fazlasıyla mevcut. Şık tasarımı elde tutmak için çok konforlu olan A1, dijital hayatlarını ellerinde taşımak isteyen herkes için bu cihazı ellerinin doğal bir uzantısı haline getiriyor. “

Elinizdeki Dijital Merkez

IPS teknolojisine sahip LED arka aydınlatmalı ekran ve 170 derece görüntüleme açısı videoları, fotoğrafları ve multimedya içeriklerini düzgün renk ve parlaklıkla canlı bir biçimde vurgular. 1024×768 çözünürlük metinlere ve grafiklere keskinlik ve netlik kazandırırken, 4:3 en-boy oranı internette gezinme ve e-okumanın yanı sıra oyun oynamak için de harikadır.

Acer’ın yeni Touch WakeApp hareketi kullanıcılara, tablet uyku modundan çıktığı anda doğrudan en sevdikleri uygulamalara hızlı erişim sağlayan tek dokunuş imkanını verir. Icona A1 Google Now, Google Search, Gmail, YouTube gibi servislerde ve dergiler, filmler, oyunlar, kitaplar ve Google Play Store’dan 700,000’den fazla uygulamada Google deneyimi sunar.

5MP arkaya dönük kamera hareket halindeyken hızlı paylaşım için kolayca düzenlenebilen 30fps’de 1080p videolar çeker. Ön yüzdeki kamera geliştirilmiş mikrofonla birleşerek görüntülü sohbetlerden ve kayıtlardan net bir biçimde video ve ses yakalama imkanı sunar. Micro USB 2.0 ve micro HDMI bağlantı noktaları kullanıcıların fotoğraflarını, müziklerini, videolarını ve diğer dijital içeriklerini hızlı aktarmasını veya paylaşmasını sağlar.

İletişimde Kalmak İçin Yanınızda Taşımak Çok Kolay

Yalnızca 410 gram’dan başlayan ağırlığı ve 11.1 mm ölçüsüyle, kullanıcılar bu cihazı aynı zamanda dahili GPS aracılığıyla navigasyon ve konum tabanlı uygulamalar için yanlarında keyifle taşırlar.

Acer Iconia A1 güvenilir 802.11b/g/n kablosuz teknolojisi ve dahili 3G mobil veri bağlantısı sayesinde tüketicileri Wi-Fi ağları ve kablosuz erişim alanlarına bağlı tutar. Ayrıca, entegre Bluetooth 4.0 tüketicilerin tableti kulaklıklar ve yazıcılar gibi çeşitli harici cihazlara hızla bağlayabilmelerini sağlar.

7 saatlik pil ömrüyle gün boyunca harika bir yardımcı olan bu ürün modern çağın kaşifleri, maceraperestleri, dijital dünya meraklıları ve yoğun yöneticiler için idealdir.

MicroSD aracılığıyla 32GB ekleme imkanı bulunan 8GB veya 16GB versiyonuyla, Iconia A1 sürekli hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir dijital cihazdır.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Iconia A1-810 16GB (WiFi) versiyonu Haziran ayından itibaren 499 TL’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Iconia A1-811 (3G) versiyonu Temmuz sonundan itibaren temin edilebilecektir.

Yazan 17 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME