Acer, Red Bull Kumite 2017’nin resmi ortağı oldu

Acer Predator XB271HK, Paris’te düzenlenecek olan Red Bull Kumite 2017’nin resmi monitörü olarak duyuruldu. Turnuvanın şampiyonu dünyanın en güçlü kavisli dizüstü oyun bilgisayarı olan Acer’ın yeni Predator 21 X’i ile ödüllendirilecek.

Acer, uluslararası dövüş oyunları yarışması Red Bull Kumite 2017’nin resmi ortağı olduğunu duyurdu . Dünyanın en iyi Street Fighter V oyuncuları Acer’ın dövüş oyunlarında kendini kanıtlamış Predator XB271HK monitörleriyle kıyasıya mücadele edecekler. 27-28 Mayıs’ta Paris Salle Wagram’da düzenlenecek olan Red Bull Kumite’nin üçüncüsü, Acer’ın olağanüstü oyun deneyimine şahit olacak.

27 Mayıs’ta yapılacak açık seçmeli turnuvanın iki finalisti, savaştan galip çıkmak için 28 Mayıs Pazar günü çift elemeli turnuvada dünyanın en iyi 14 Street Fighter V oyuncusuna katılacaklar.

Hafta sonunun bitiminde ise, şampiyon yarışmacı dünyanın kavisli ekrana ve entegre göz takip teknolojisine sahip ilk dizüstü bilgisayarı olan Acer’ın yeni Predator 21 X’i ile ödüllendirilecek. Predator 21 X en yeni 7. nesil Intel® Core™ işlemciler, beş AeroBlade™ 3D metal soğutma fanı ve benzersiz grafik performansı için SLI’da iki NVIDIA® GeForce® GTX 1080 GPU barındırıyor.

 

Yazan 24 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Donanım, Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME