Acer’dan kurumsal ürünlere dayanıklılık sözü!

Acer dizüstü bilgisayarlardan sonra artık Acer marka monitör ve projektörlerde de dayanıklılık sözü başladı! Ürününüz ilk yıl arıza yaparsa Acer ödediğinizin tutarın tümünü iade ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken 30 gün içinde ürününüzü kaydettirmeniz!

Acer ürünleri, günlük kullanımın getirdiği yıpranma ve aşınmaya dayanıklı olarak tasarlanan yenilikçi özellikler bir araya getirilerek, uzun ömürlü olacak şekilde üretiliyor ve test ediliyor. Ürünlerinin kalitesine güvenen Acer , kurumsal ürün çeşitlerinde ‘Acer Dayanıklılık Sözü’ veriyor.

31 Aralık 2017’ye kadar koşullara uygun bir Acer kurumsal ürünü satın alarak ve 30 gün içerisinde kayıt ettirerek ‘Acer Dayanıklılık Sözü’nden faydalanabilirsiniz. Yeni Acer kurumsal ürününüzde, satın alındıktan sonraki bir yıl içerisinde donanımsal bir arıza meydana gelirse, koşullara uygun Acer ürününüz için ödediğiniz bedelin tümünün (KDV hariç) geri ödenmesini talep edebilirsiniz. Acer Dayanıklılık Sözü’ne kayıt olmak için birkaç basit adımı yerine getirmeniz yeterli.

 

Yazan 01 Ağustos 2017 Salı. Kategori Donanım, Güncel, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME