Açık artırma sitesi Bigibid açıldı

bigibid_logoİnternetin sunduğu fırsatlara bir yenisi eklendi. Yeni ve markalı ürünleri piyasa fiyatının çok altında elde etme imkanı sunan yeni nesil açık arttırma platformu BİGİBİD (www.bigibid.com) açıldı. “Sıfır tabanlı açık arttırma” iş modeline dayanan BİGİBİD, her gün açık arttırmalarda en iyi markalı ve sıfır ürünleri sadece 0 TL’den başlamak suretiyle açık arttırmaya sunuyor. Site üyeleri, açık arttırmada ilgilerini çeken bir ürün olduğu takdirde, teklif hakkı satın alıp, açık arttırmaya katılabiliyorlar. Her bir teklif hakkı için 0,60 TL+KDV ödeniyor.

Açık arttırma geri sayım süresi son 30 saniyenin altına indiğinde, bir başka kişinin teklif vermesi durumunda, sayaç maksimum 30 saniye geriye alınıyor. Başka teklif veren olmazsa ve sayaç sıfıra ulaşırsa, ürün, en son teklifi verenin oluyor.

BİGİBİD, açık arttırmayı kazanamayanları da eli boş göndermiyor. Bir açık arttırmaya ilk teklif yapıldıktan sonra, açık arttırma devam ederken ya da açık arttırma kaybedildikten sonra, ilgili açık arttırmanın bitişini izleyen 24 saat içinde “Hemen Satın Al” seçeneği kullanılabiliyor ve verilen teklif hakları indirim olarak değerlendirilebiliyor.

BİGİBİD Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Erkoç, konu hakkında şunları söylüyor: “BİGİBİD, internet kullanıcılarının doğru ürünü uygun şartlarda bulabilmeleri ve bu süreçten keyif almaları amacıyla kuruldu. Uzun yıllar boyunca internet iş modelleri konusunda elde ettiğimiz tecrübeleri en iyi şekilde kullanmaya çalıştığımız BİGİBİD için en önemli olgu, şüphesiz müşteri odaklılık. BİGİBİD, değişen müşteri taleplerine göre sürekli kendini geliştiren ve gelişmelere süratle uyum gösteren bir yapıya sahip bulunuyor. Site, yenilik, müşteri odaklılık ve güven unsurlarından taviz vermeksizin çalışmalarını sürdürecek.”

Yazan 01 Aralık 2009 Salı. Kategori Ekonomi, İnternet, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME