Akıllı mobil cihazlarınızı Jabra’nın yeni nesil akıllı kulaklıklarıyla tanıştırın: Jabra Storm & Jabra Stealth

Jabra_Stealth_2Jabra’nın yeni Bluetooth kulakları Jabra Storm ve Jabra Stealth, HD ses özellikleri, gelişmiş Noise Blackout™ teknolojisi ve yenilikçi MicroPOWER pilleri ile yeni nesil giyilebilir cihazlarda pürüzsüz ses kalitesinin yeni adresi.
Bluetooth kulaklıkların geleceği yeni Jabra Storm ve Jabra Stealth’te vücut buluyor. Teknolojiye yön veren yeni icatlardan microPOWER piller, kulaklıkların performansını ve verimliliğini artırırken, boyutları minimum indiriyor.
Çift mikrofon ve arka plan gürültü azaltma teknolojisi ile güçlendirilen yeni Bluetooth kulaklıklar, benzersiz ses kalitesiyle ön plana çıkıyor. Jabra Stealth, Noise Blackout teknolojisi sayesinde HD ses kalitesinde ve yüksek netlikte aramalar yapabilmenizi sağlarken, Jabra Storm da rüzgâra karşı ekstra koruma sağlayarak net ve arka plan gürültüsünden arınmış aramalar yapabilmenize yardımcı olur. İnce ve ekstra konforlu bir tasarıma ve mükemmel biçimde dengelenmiş bir ağırlığa sahip olan her iki kulaklık da gün boyu kullanmak için tasarlanmıştır.

Yakın Alan İletişimi’ni (NFC) destekleyen kulaklıklar, Turkcell, Teknosa, Hepsiburada.com, Turkcell.com.tr ve Media Markt mağazalarında KDV dahil 249.90 TL’den satılmaktadır.

Jabra Stealth & Jabra Storm
Bağlanabilirlik: Bluetooth 4.0
Batarya ve Güç: Konuşma süresi 6 saat (Stealth) ve 10 saat (Storm)
microPOWER pil teknolojisi ve 7.9 g ağırlık
Özel sesli yönlendirme
Gelişmiş arka plan gürültü önleme teknolojisi ve çift mikrofon
NFC desteği
Müzik, podcast veya GPS yön yayını

Yazan 20 Ocak 2015 Salı. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Mobil, Son Dakika, Sosyal Ağlar, Teknoloji, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME