Akıllı Süpürge “LG Hom-Bot Square” Satışa Sunuldu

akıllı süpürgeGörüntüyü hafızasına alarak harita çıkaran ve odayı buna göre süpüren LG robot süpürgesi Hom-Bot Square Türkiye’de satışa sunuldu.

LG Electronics, inovatif robot süpürgesi Hom-Bot Square’i Türkiye’de pazara sundu. Hom-Bot süpürgenin yeni modeli olan Square, diğer robot süpürgelerden farklı olarak kare biçiminde tasarıma sahip. Hom-Bot Square’de, bir önceki modele göre daha uzun ve geliştirilmiş fırçalar bulunuyor. Böylece en zor köşelerden bile toz kolay şekilde temizleniyor.

Sensitive Dual Eye 2.0 kamera sensörleri odanın zeminini tarıyor, görüntüyü hafızasına kaydediyor. Sonrasında uygun bir harita çıkararak süpürme işlemini buna göre yapıyor. Süpürgenin üzerinde bulunan ultrasonik ve kızılötesi sensörler, oda içindeki engellerin algılanmasını sağlıyor. Ayrıca Turbo modu sayesinde halı ve kirli yüzeylerde normal temizlik moduna göre %50 daha güçlü temizlik sağlıyor.

“LG’nin her segmentte kullandığı akıllı teknolojiler tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor” diyen LG Electronics Beyaz Eşya Bölümü Başkan Yardımcısı Moon-bum Shin, “Hom-Bot Square, LG’nin bu stratejisine başarılı şekilde katkı sağlıyor” yorumunda bulundu.

LG Hom-Bot Square’in tavsiye edilen perakende fiyatı 2999 TL olarak belirlendi.

Hom-Bot Square teknik özellikler:

Corner Master
Dual Eye 2.0
Kolay çıkan toz torbası Easy-out Dust Bin
Düşük ses seviyesi: 60 dBA
HEPA 11 Filtre
Smart Turbo
Öğrenme Fonksiyonu
Ses Rehberi
Uzun Süreli Pil

Yazan 14 Mayıs 2013 Salı. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME