Albaraka mobil cüzdan ile alışverişler hızlı ve güvenli!

Katılım bankacılığında 30 yıllık deneyimiyle en iyi hizmeti sunmaya devam eden Albaraka Türk, Albaraka Mobil Cüzdan ile temassız, hızlı ve güvenli ödeme imkânı sağlıyor.

Katılım bankacılığının öncülerinden Albaraka Türk, müşterilerine yenilikçi deneyimler sunmayı ve teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün müşteri kitlesini daha fazla büyütmeyi hedefliyor.

Bu strateji ile Albaraka Türk, temassız ödeme uygulaması Albaraka Mobil Cüzdan’ı Visa ve Mastercard ile aynı anda hayata geçiren Dünya’nın ilk katılım bankası oldu. Albaraka Mobil Cüzdan, “Yakın Saha İletişimi” (NFC) teknolojisi uyumlu Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve temassız özellikli POS cihazları ile birlikte kullanılabiliyor.

Albaraka Türk müşterileri Mobil Cüzdan uygulaması ile bir yandan alışverişlerini kolayca gerçekleştirebilirken, diğer taraftan kredi kartlarına ait limit, güncel borç vb. bilgilerini de kolayca izleme imkanına sahip oluyor. Böylece müşteriler Albaraka Türk kredi kartlarını tek bir platformdan yönetme imkânına kavuşmuş oluyor.

 

 

 

Yazan 08 Mayıs 2017 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME