Alcatel-Lucent Enterprise’dan Arena Bilgisayar’a En İyi Katma Değerli İş Ortağı Ödülü

01089İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri uzmanı Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi Arena Bilgisayar’ı “En İyi Katma Değerli İş Ortağı” ödülüne layık gördü.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena Bilgisayar, kurumsal iletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri dünyasının lideri Alcatel-Lucent Enterprise, 2012 yılında işbirliğine başladı.

Şubat 2013 dönemleri arasında Alcatel-Lucent Enterprise ürünleri için sağlanan lojistik hizmetler, satış yapılan bayi sayısı, yüksek performanslı ve katma değerli hizmetleri sebebiyle “En İyi Katma Değerli İş Ortağı” ödülünün sahibi Arena Bilgisayar oldu.

Alcatel-Lucent Enterprise’ın Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur, “Arena Bilgisayar gibi alanında öncü ve güçlü bir şirketin tedarikçilerimizden biri olmasından mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz 1 senelik dönemde Arena Bilgisayar’ın katma değerli hizmetleri sayesinde iş birliğimiz daha da güçlendi. Oluşturduğumuz güç birliğiyle 2013 yılında da başarılı sonuçlar elde etmeye devam edeceğimize inanıyoruz.” dedi.

Arena Bilgisayar’ın 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji markalarının Türkiye çapında dağıtımını gerçekleştiğini söyleyen Arena Bilgisayar Kurumsal Ürünlerden Sorumlu Grup Müdürü Cenk Soyluoğlu:

“Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz ile Alcatel-Lucent Enterprise’ın müşteri yaygınlığını artırmaya ve Alcatel Lucent-Enterprise’a katma değer sağlamaya devam edeceğiz. Bize layık görülen bu ödül ve iş ortaklığı için teşekkür ederiz.” dedi.

Yazan 17 Şubat 2013 Pazar. Kategori Ekonomi, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME