Amadeus’tan seyahat sektörü için kurumsal özel bulut

Global seyahat sektörüne yönelik çözümler geliştiren BT tedarikçisi Amadeus, VMware’in entegre OpenStack platformu üzerine kurulu kurumsal özel bulut çözümü ile DevOps uygulamalarını desteklerken müşterilerin bulut uygulamalarına sürekli erişimini mümkün hale getiriyor.

VMware, Inc. global seyahat sektörünün önde gelen şirketlerinden Amadeus IT Group‘un, dijital dönüşüm çalışmalarını desteklemek için VMware’in entegre OpenStack platformu üzerine kurulu kurumsal özel bulut çözümünü kullandığını duyurdu. VMware Integrated OpenStack platformu sayesinde Amadeus, API tabanlı OpenStack bulut içerisinde, VMware vSphere®  iş yüklerini destekleyen çözümü en hızlı şekilde hayata geçirmiş oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Amadeus’un Global Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang Krips, “Amadeus Bulut Servisleri hem yenilikçi olmamızı hem de yaptığımız işte uçtan uca sorumluluğu gerçek anlamda yüklenmemizi sağlıyor. Burada istikrar oldukça önemli. VMware’in entegre OpenStack ve NSX gibi ürünler, müşterilerimizin bizden bekledikleri istikrarı sunabilmemizi mümkün hale getiriyor.” dedi.

Amadeus,  kurumsal özel bulut sayesinde daha hızlı hizmet sunuyor
İspanya’nın başkenti Madrid merkezli Amadeus, global seyahat endüstrisine yönelik çözümler geliştiren bir teknoloji şirketi. Şirketin sunduğu çözümler seyahat acentelerinin, şirketlerin, havayollarının, havalimanlarının, otellerin, demiryollarının iş performansını artırıyor. Seyahat hizmeti sunan tüm şirketler, araştırma yapmaktan rezervasyona, fiyattan bilet alımına ve otel kaydına kadar birçok süreçte Amadeus’un teknolojileri ve servislerini kullanıyor. Amadeus’un verilerine göre günde yaklaşık 4 milyar işlem şirketin sistemleri sayesinde gerçekleştiriliyor.

Yazan 13 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Güncel, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME