AMD Grafik Kartları, Windows 7’de SolidWorks 2010 İçin Onaylandı

ati-firepro-3d-graphicsAMD geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamada, ATI FirePro profesyonel grafik kartı ailesinin Dassault Systèmes SolidWorks Corp tarafından Microsoft Windows 7 üzerinde SolidWorks 2010 için onaylandığını duyurdu.  Dünya çapında bir milyonu aşkın mühendis, tasarımcı ve yaratıcı profesyonel tarafından kullanılan SolidWorks yazılımı, mekanik tasarımlarla uğraşan profesyonellere hızlı performans ve istikrar sunmak için en yeni Microsoft işletim sistemi ve ATI FirePro profesyonel grafik kartlarıyla birlikte çalışıyor.

“Lider teknolojiler ve güvenilir çalışma ortamları, üçboyutlu tasarım üzerine çalışan profesyoneller için şarttır.  ATI FirePro profesyonel grafik kartlarının Windows 7 üze-rinde SolidWorks 2010 için onaylanmasıyla birlikte profesyoneller, en yeni Windows işletim sisteminde onaylı donanımla çalışmanın rahatlığını yaşayacaklar,” diyen AMD Profesyonel Grafik Direktörü Janet Matsuda, şöyle devam etti: “Zor ve hata kabul etmeyen onay sürecinde, ATI FirePro profesyonel grafik kartları, bir dizi simülasyon ve gerçek kullanım senaryosu karşısında denenerek SolidWorks kullanıcıları için donanım uyumu ve istikrar bakımından çetin bir sınavdan geçti.  Dassault Systèmes SolidWorks Corp. tarafından verilen onay, şirketin ATI FirePro grafik ailesine güven ve desteğini kanıtlamaktadır.”

“Günümüzün hızlı rekabet ortamında, tasarımcılar ve mühendislerin fikirleri daha hızlı ve iyi şekilde gerçeğe dönüştürecek araçlara erişebilmesi şarttır; çünkü artık her şey, en iyi ürünün kimde olduğuna bağlıdır,” diyen Dassault Systèmes SolidWorks Corp. Ortaklıklar Müdürü Nick Iwaskow, şöyle konuştu: “SolidWorks 2010, profesyonellerin her gün daha hızlı ve akıllıca çalışmasına imkan veren birçok kullanıcı kaynaklı özelliğe sahiptir ve onaylı ATI FirePro profesyonel grafik kartları sayesinde müşterilerimiz, daha fazla üretkenlik elde edebilecek, mükemmel ürünler tasarlayıp bunları hızla piyasaya sürebilecektir.”

Yazan 01 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME