AMD ve İş Ortakları, Cannes’da kırmızı halıda

AMD’nin yeni dizüstü platform teknolojisini ve VISION programındaki yeni genişlemeyi duyurarak bilgisayar satın alma sürecini daha da sadeleştirmesi bekleniyor.

AMD, 12 Mayıs tarihinde Fransa’nın Cannes kentinde VISION teknolojisine sahip yeni dizüstü ve masaüstü bilgisayarları tanıtacağını açıkladı.  Eylül 2009’da uygulamaya geçen VISION teknolojisi, karmaşık teknik özelliklerin yerine bilgisayarın sağlayabileceği deneyimleri belirterek bilgisayar satın alma sürecini sadeleştiriyor.  VISION ayrıca bu özelliğe sahip bilgisayarların, film izlemekten oyun oynamaya ve fotoğraf düzenlemeye kadar çeşitli eğlence seçeneklerine elverişli olduğunu da ifade ediyor.

Tüketiciler bilgisayarlarını eğlence cihazları olarak görmeye başladıkça, sosyal paylaşım siteleri üzerinden fotoğraf ve videolarını arkadaşlarıyla paylaşmak, HD yayın sitelerinden en sevdikleri film ve dizileri indirmek, fotoğraflarını düzenlemek gibi işler için de kullanıyor.  Bilgisayarın VISION tabanlı olması, video, dijital ortam ve içerik oluşturma çalışmalarına elverişli bir sistem olduğu anlamına geliyor.  Cannes ve Cannes Film Festivali, AMD’nin grafikte ve görsel dene-yimdeki teknoloji liderliğini, VISION teknolojisi ışığında sergilemek için mükemmel bir fırsat oluşturuyor.
Cannes’da yapılacak tanıtıma AMD Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Yöneticisi Nigel Dessau, ve AMD EMEA Başkan Yardımcısı Alberto Bozzo’nun yanı sıra, AMD’nin önemli iş ortakları ve müş-terilerinin temsilcileri ve dünyanın dört bir köşesinden basın mensupları da katılacak.  AMD ayrıca VISION teknolojisini kutlamak için, daha önce iki Altın Palmiye ödüllü filmde rol almış dünyaca ünlü oyuncu Miki Manojlovic’in başrolünde olacağı bir kısa film de gösterecek.

Yazan 10 Mayıs 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME