Anadolu Ajans haberleri artık cebinizde

cetech_aaAnadolu Ajansı haberleri Vodafone kullanıcılarının cebine geliyor. “Anadolu Ajansı Video Haber Paketi”ne üye olan tüm Vodafone kullanıcıları, günlük haber bültenlerini ve anlık gelişmeleri kaliteli video görüntüleri eşliğinde izleme fırsatı buluyorlar!

3G teknolojisi, Türkiye’de ve dünyada olan biten her şeyi Vodafone abonelerinin cebine getiriyor! “Anadolu Ajansı Video Haber Paketi”ne üye olan tüm Vodafone aboneleri, günlük haber bültenlerini ve anlık gelişmeleri kaliteli video görüntüleri eşliğinde cep telefonlarından izleme imkânı buluyorlar.

Servise üye olan Vodafone aboneleri hafta içi her gün, 2’si günlük haber bülteni olmak üzere en az 5 adet görüntülü haber videosunu izleyebiliyorlar. Anadolu Ajansı Video Haber Paketi’nden yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin ABONE IZLE yazıp 7070’e mesaj göndermeleri yeterli oluyor. Video Haber Paketi servisi aylık 36 SMS / 72 kontör olarak ücretlendiriliyor. Servis kapsamında kullanılan veri transferinden ise hiçbir ücret alınmıyor.

Vodafone 7070 Bilgi ve Eğlence Servisleri ile ilgili daha detaylı bilgiye http://www.vodafone7070.com adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Yazan 11 Aralık 2009 Cuma. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME