Ankara EMITT Fuarı’ndan İki Ödül İle Döndü

ankara fuarTüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen Emitt (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) Fuarı’nın “En’’leri belli oldu. Beş kategoride belirlenen “En”ler, özellikle fuara katılan il ve ilçelerin stantları baz alınarak belirlendi.

71 ülke, 4 bin 500’ü aşkın kurum, kuruluş, şehir ve beldenin temsil edildiği EMITT’te düzenlenen yarışmada Ankara Kalkınma Ajansı tarafından koordine edilerek hazırlanan Ankara standı “ En İyi Stant’’ ve ‘’En Başarılı Fuar Promosyonu”ödülünü almaya hak kazandı.

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “EMITT fuarının dünya çapında en prestijli fuarlar arasında yer aldığına işaret ederek, bu başarı sadece Ankara Kalkınma Ajansının başarısı değil, fuara hep beraber katıldığımız tüm paydaşlarımızın ve belediyelerimizin başarısıdır. Fuara hazırlık aşamasında destek veren başta Ankara Valiliği, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz olmak üzere tüm kurumlara teşekkür ederiz.” dedi.

Yazan 28 Ocak 2015 Çarşamba. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME