AOC’nın Yeni Oyun Monitörüyle Evde Zaman Geçirmek Daha Zevkli

e2461FwhEkran uzmanı AOC, yeni bir rekabetçi Full HD monitörüyle karşınızda. e2461Fwh, sadece iki milisaniyelik tepki süresine sahip 59.9 cm’lik (23.6 inçlik) TN paneliyle, ilk kez bu yılki CeBIT Fuarı’nda sergilenmişti. Ultra dar çerçevesi ve kiraz kırmızısı standıyla zarif bir tasarıma sahip LED arka aydınlatmalı bu ekran, tasarruf bilinciyle oyun oynamak isteyenler ve evde keyifli zaman geçirmeyi sevenler için mükemmel bir tercih.

İkna edici teknoloji

250 cd/m² parlaklığa ve 1,000:1 statik kontrasta sahip (dinamik kontrast: 50,000,000:1) Style ürün gamındaki bu monitör, 59.9 cm’lik (23.6 inçlik) geniş ekranında mükemmel bir görüntü kalitesi sunuyor. İki milisaniyelik ultra kısa tepki süresi en hareketli sahnelerde dahi pürüzsüz ve net görüntü sağlıyor. Full HD olan bu model, standart ev ve ofis uygulamalarından gelen analog ve dijital sinyallerin yanı sıra, en son filmlerin ve oyunların sinyallerini de VGA ve HDCP-uyumlu HDMI sayesinde alabiliyor. e2461Fwh dahili hoparlörlere sahip olduğu gibi, 3.5 mm’lik bir jak soketi üzerinden harici ses kurulumuna da bağlanabiliyor.

Akıllı tasarım

Zarif olan ve neredeyse çerçevesi bulunmayan kasa sadece 13 mm kalınlığında. Ev kullanıcıları ve estetik duyarlılığa sahip oyunseverler, bu tarz sahibi ultra ince monitörün masalarına kattığı şıklıktan memnun kalacaklar. Kiraz kırmızısı bir çerçeveye sahip bu çift işlevli ayak sadece iyi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda yükseklik ayarı sağlıyor. Ayaklık çıkarılarak e2461Fwh dev bir resim çerçevesi gibi doğrudan masanın üstüne konulabiliyor. Ekran ayrıca duvara da monte edilebiliyor (75 mm VESA standart).

Enerji verimli

AOC, e2461Fwh modelini çeşitli akıllı yazılım çözümleriyle donattı. Eco Mode ve e-Saver programları LED arka aydınlatmanın gücünü ortam ışığına uygun hale getirerek enerji tüketiminin azaltılmasına yardımcı oluyor. i-Menu ile monitör ayarları fare yardımıyla kolaylıkla değiştirilebiliyor, Screen+ yazılımı ise 59.9 cm’lik (23.6 inçlik) masaüstünü, kısayollarla erişilebilen kullanışlı pencerelere bölüyor. En gelişmiş LED arka aydınlatma teknolojisi, dengeli bir parlaklığın yanında, tasarruflu enerji tüketimi (standart operasyonda sadece 17.3 watt) anlamına da geliyor.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME