Apple Tablet geliyor ancak HarperCollins ile pazarlıklar hala sürüyor

Apple-tablet-media-eventŞimdiye kadar Apple’ın önümüzdeki hafta yeni tabletini tanıtacağı neredeyse kesinlik kazandı ancak Kitap Yayıncısı HarperCollins ile e-kitapların yayımlanma stratejilerine ilişkin pazarlıkları hala sürüyor.

The Wall Street Journal raporuna göre HarperCollins e-kitaplara ilişkin fiyatlandırmayı Amazon’un kütüphanesinde ki popülerliğine göre ayarlarak Apple’a bildirmiş ancak Apple fiyatlarda kesintiler yapmak için uğraşıyormuş. Ancak bu konu ile ilgili bütün detaylar bilinmiyor. Ayrıca bu kitapların iTunes’da mı yoksa başka bir platformda mı satılacağına dair de herhangi bir kesinlik yok.

Bu iki şirket arasındaki anlaşma gerçekleşir fakat Apple Tablet’in çıkmasına sayılı günler kala tartışmaların devam etmesi akıllara yeni soru işaretleri getiriyor. Apple Tablet’in tanıtımı 27 Ocak olsa da piyasaya sürülmesi Mart ayını bulacak. Tanıtım sırasında Steve Job’un e-kitap özelliğinden biraz bahsedeceği ve tamamını açıklamayı piyasaya sürüş tarihine bırakıcağı düşünülüyor.

Yazan 20 Ocak 2010 Çarşamba. Kategori Fotolar, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME