Apple Tablet Ocak’ta geliyor

appletablet480x320Spekülasyonlara göre Apple, müzik dinleme, film oynatma, kitap okuyabilme ve diğer medya uygulamalarını çalıştırma gibi fazlaca imkanı içinde barındıran tablet bilglisayarını yakında piyasaya çıkaracak.

Wall Street Journal’ın raporuna göre, Apple Tablet bu ay içerisinde tanıtılacak ve Mart ayında tüm Dünya’da dağıtımına başlanacak. 

İnternette dolaşan diğer dedikodulara göre, Apple bazı ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdiği San Francisco’da bulunan Yerba Buena Center’da 26 ve 27 Ocak’ta bir etkinlik zamanladı. 

Apple Macbook’tan küçük iPhone’dan büyük ve 10 inç ile 11 inç arasında olması beklenen bu ürün bir kaç farklı isimle anıldı iTablet ve iSlate. Büyük olasılıkla ismi iSlate olarak kesinlik kazanacak nedenini daha önceki haberlerimizde belirtmiştik.

Apple sözcüsü Steve Dowling bu konu hakkında daha herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Analistlerin görüşlerine göre Amerika’da Apple Tablet’in düşük işlemcili modelleri 500 dolardan daha yüksek işlemcili modelleri ise 1000 dolardan satılacak. Ülkemizde ise 1500 TL ile 2500 TL arasında fiyatlarla ile piyasaya çıkması bekleniyor.

Yazan 05 Ocak 2010 Salı. Kategori Fotolar, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME