Arena bilgisayar güneybatı avrupa’nın en iyi distribütörü..

Arena_logoBilişim sektörünün en yaygın dağıtıcılarından Arena Bilgisayar, 8-11 Şubat tarihlerinde Monaco’da düzenlenen Distree XXL etkinliği sırasında “Güneybatı Avrupa’nın En İyi Distribütörü” Ödülü’nü aldı.

Teknoloji dünyasının önde gelen şirketlerini, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da bu ürünlerin ticaretiyle uğraşan şirketlerin üst düzey yöneticileriyle buluşturan Distree XXL etkinliğinde, bu yıl “Güneybatı Avrupa’nın En İyi Distribütörü Ödülü”ne Arena Bilgisayar layık görüldü.

Her yıl düzenlenmesi hedeflenen etkinlikte, toplantıya katılan; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan 65 ülkenin 325 distribütörünün toplantı sırasında yaptığı oylama sonucu kazanılan ödülde, Arena Bilgisayar’ın geliştirerek Türkiye’de kullanıma sunmuş olduğu, bayilerinin satınalım ve satışlarını kolaylaştıran “PayNet Ödeme Sistemi” etkili oldu.

Arena Bilgisayar Genel Müdürü İzi Kohen ödülle ilgili olarak: “Bilişim sektörürün önde gelen firmaları ile büyük distribütörleri biraraya getiren Distree XXL, sektörümüz açısından çok faydalı bir organizasyon. Böyle büyük bir organizasyonda “Güneybatı Avrupa’nın En İyi Distribütörü Ödülü”nü almış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Geliştirdiğimiz PayNet Ödeme Sistemi; getirdiği kullanım kolaylıkları, yaygınlığı ve güvenlik önlemleriyle sektörümüzde eksikliği hissedilen basit, ucuz ve en önemlisi güvenli kredi kartı tahsilat yapısının temellerini oluşturacak bir sistem. Bayiler PayNet ile tek POS terminali üzerinden kart pazarının %95’ne hizmet verebiliyor. Sistem, mobil POS cihazı alternatifi ile anında güvenli tahsilat imkanı da sunuyor. Bu ve benzeri yeni hizmetler ile sektörü desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Yazan 19 Şubat 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME