Arena Bilgisayar, Media Markt’ın teknoloji sağlayıcısı oldu

Arena Bilgisayar Pazarlamadan Sorumlu Genel Mudur Yardimcisi Tarik TuzunsuTürkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, 14 ülkede 562 mağazasıyla teknoloji alışverişinde Avrupa’nın 1 numarası Media Markt ile yeni bir işbirliğine giderek teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı oldu.

1979 yılında Münih’te ilk mağazasını açan Media Markt, Fransa, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Yunanistan, İsveç, Rusya ve Türkiye’deki mağazalarıyla teknoloji severlerle buluşuyor. Media Markt Türkiye pazarında hızla yayıngınlaşırken Türkiye’de toplam 11 mağazası bulunuyor.

Arena Bilgisayar, 500’e yakın dünya markası, 10 farklı kategoride 20.000 çeşit ürünüyle Media Markt’ın teknoloji sağlayıcısı oldu. Yapılan anlaşma ile Arena bu markaların anlaşmalı olduğu tüm ürünlerini Media Markt’a sağlayacak.

Arena Bilgisayar Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü ” Avrupa’nın en büyük perakendecisi Media Markt’ın müşteri odaklı felsefesiyle Türkiye’de perakende sektörünü

İleriye taşıdığına inanıyoruz. Media Markt’ın Arena’yı tercih etmesindeki en önemli nedenler; IT sektöründe  geniş bir ürün yelpazesine sahip olmamız, perakende firmalarına verilecek teknik servis hizmetinde uzmanlaşmamız ve perakende işinin olmazsa olmazı olan “doğru ürünü doğru fiyatda ve doğru adetde bulundurma” felsefesine hakim olmamız oldu. Yapılan bu anlaşma her iki taraf için de memnuniyet verici. Arena’nın bu ve benzeri anlaşmaları ilerki dönemlerde de olacak” dedi.

Yazan 09 Mart 2010 Salı. Kategori Ekonomi, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME