Artes Babaları da Düşündü

ArtesTabletler, çalışan babalar için, işten eğlenceye kadar günlük hayatında en büyük yardımcı haline geldi. Babanıza hediye almak konusunda kararsızsanız, bu tablet aradığınız tüm özelliklere sahip.

İş dünyasında hızla yükselen BYOD (kendi mobil cihazınla çalış) akımı, tabletlerin değerini artırdı. Bilgisayarlara bağlı kalmadan, İnternet’in olduğu her yerde çalışmanızı sağlayan tabletler sayesinde, çalışanlar kendilerine daha fazla boş vakit ayırabiliyor.

Yoğun iş temposu sırasında, sıkışık trafik ve kuyruklar bile artık zaman kaybı olmuyor. Tablet sayesinde işlerinizi yapmaya devam edip, zaman kaybı yaşadığınız anları bile verimli dakikalara dönüştürebilirsiniz. İş dünyası, tablet kullanımını lüksten çıkarıp zorunluluk haline getirdi.

Artes Q812 tablet babanıza alacağınız klasik, hediyelerden daha faydalı olacak. 8” IPS ekranı ve 4K video desteği sayesinde, babanız boş vakitlerinde dizi ve film keyfini en kaliteli şekilde yaşayacak.

Artes Q812, 4 Çekirdek işlemci ve 8 Çekirdek Ekran Kartının gücü sayesinde babanız kadar siz de, en son mobil oyunların keyfini çıkarabileceksiniz.

9.6mm incelikte tablet, rahat taşıma imkânı sunuyor. Fiyat performans kategorisinde dikkatleri çeken Artes Q812, 2 GB RAM’e sahip ilk Android tabletlerden biri olarak piyasaya sürüldü. Android Jelly Bean 4,1 işletim sisteminin sunduğunu binlerce ücretsiz uygulamayla, tablet babanızın en büyük yardımcısı olacak.

4400mAH bataryasıyla, Artes Q812 saatlerce aralıksız kullanılabiliyor. 16 GB standart hafıza, SD kart desteğiyle 32 GB’a kadar artırabiliyor.

Son Kullanıcı Fiyatı: 399 TL ( KDV dâhil )

Yazan 14 Haziran 2013 Cuma. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME