Artık Masaüstü Telefonlarda Android

androit masaüstü telDünyada, Android işletim sistemine sahip tek masaüstü IP telefon olan Grandstream GXP2200, kullanıcıların Android cihazlar ile gerçekleştirdikleri tüm işlemleri, masaüstü telefonları üzerinden yapmalarına olanak sağlıyor.

Dünyanın önde gelen IP telefon üreticilerinden Grandstream tarafından pazara sunulan GXP2200 masaüstü IP telefon, kullanıcılara, Android cihazları ile gerçekleştirdikleri tüm işlemleri, masaüstü telefonları üzerinden yapma olanağı sunuyor.

Ürünün, dokunmatik renkli ekranı ve android işletim sistemi sayesinde, kullanıcılar, e-posta hesaplarına bağlanabiliyor, video izleyip, Google Play üzerindeki uygulamaları masaüstü telefonlarına indirebiliyorlar.

Masaüstü dijital fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılabilen ürün, Skype, Gtalk, Facebook, Twitter gibi uygulamalara erişilmesine de olanak sağlıyor.

ITSPA (The Internet Telephony Services Providers’ Association – Internet Telefon Hizmeti Sağlayıcıları Birliği) tarafından “En Çok Tercih Edilen Ürün” ödülüne hak kazanan ürünün Türkiye distribütörlüğünü sektörün lider firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri gerçekleştiriyor.

Yazan 26 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME