Artık Online Alışverişlerde Sınır Yok: PayPal Facebook uygulaması!

PayPal_FB uygulamaPayPal Türkiye’nin liderliğinde ve 10 ülkede Facebook üzerinde oynanabilen online uygulama, kullanıcılara sınır ötesi alışverişi deneyimleme ve hediye kazanma imkânı veriyor.

Sınır ötesi ticaret yeni bir olgu değil. Yeni olan, tüketicilerin dünyanın dört bir yanındaki satıcılardan doğrudan online alışveriş yapmasının çok kolaylaşmış olması ve bu gelişmenin getirdiği büyük fırsat.

Ödeme sistemlerinde dünya lideri olan PayPal tarafından, tamamıyla Türkiye’nin öncülüğünde geliştirilen uygulama, Facebook üzerinden 10 ülkede aynı anda oynanabiliyor. İçlerinde Türkiye’nin de bulunduğu, Hollanda, Polanya, İsrail, Danimarka, İsveç, İtalya, İspanya, Rusya ve Fransa’da hayata geçecek bu benzersiz uygulama; kullanıcılara sınır ötesi alışverişin deneyimini ve heyecanını sonuna kadar yaşatacak. Facebook platformu üzerinden mevcut ve potansiyel kullanıcıları buluşturacak olan uygulama, PayPal Türkiye’nin inovatif yaklaşımı ve liderliği ile yürütülen bir proje.

Uygulama içerisinde sorulan yedi soruya en az tıklamayla yanıt verenler, sadece bu uygulamada yer alan dünyaca ünlü markaların benzersiz indirimlerinden ve fırsatlarından yararlanabilecekler. Uygulamanın en önemli özelliği ise kullanıcıların her zaman kazanıyor ve asla kaybetmiyor olmaları ve istedikleri kadar oynayabilmeleri. Yani, burada herkes için fırsatlar ve indirimler söz konusu. PayPal, alışverişi sınırlar ötesine taşıyarak, kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar hem öğrenmeye hem de eğlenmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

Kullanıcıları, sınır ötesi alışverişi deneyimlemeye teşvik edecek uygulama, aynı zamanda dünyaca ünlü 30’un üzerinde üye iş yerinden benzersiz fırsatlar sunacak. Uygulama, sadece bu projeye özel markaları kullanıcılarla buluşturacak.

28 Ağustos tarihinde başlayıp 11 Eylül’de sona erecek olan uygulama, Debenhams, Guess, eBay, Ted Baker ve Hipamena gibi dünyaca ünlü markaları içerecek. Kullanıcılar, uygulamaya mobil tarayıcılar üzerinden de erişebilecek.

Yazan 03 Eylül 2013 Salı. Kategori Ekonomi, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME