ASUS bir numaralı Tayvan markası!

ASUS 2014 Küresel Tayvan Markalarının Değeri araştırmasında yine ilk sırada yer aldı. 2013’teki araştırmASUS_EeeBook_X205_whiteada da ilk sırada yer alan ASUS, Tayvan’ın uluslararası markalar listesinde üst üste on ikinci kez ilk üç sırada yer alma başarısını gösterdi. ASUS’un halihazırdaki marka değerinin 1,723 milyar ABD Doları olduğu tahmin ediliyor.

ASUS, En İyi Küresel Tayvan Markaları 2014 Ödülleri’nde bir numaralı Tayvan markası unvanını aldı. Üst üste ikinci yıl bu ödülü kazanan ASUS, toplamda on ikinci kez Tayvan’ın en büyük üç uluslararası markası arasında yer alma başarısını gösterdi. ASUS’un tahmini marka değeri 1,723 milyar ABD doları olurken, şirket rekabetin yoğun olduğu pazarda istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

ASUS Başkan Yardımcısı S. Y. Hsu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “İkinci yıl üst üste Tayvan’ın En İyi Küresel Markası Ödülü’nü kazanmaktan gurur duyuyoruz. 2014, özellikle de ZenFone’un piyasaya sürülmesiyle birlikte ASUS için harika bir yıl oldu. ZenFone, tüm tüketicilere üstün teknoloji sunarken, tüketiciler de yılın üçüncü çeyreğinde ZenFone’u Tayvan’da pazar payı olarak bir numaralı telefon yaparak buna karşılık verdi. İnanılmazı Arayış olarak tanımladığımız marka vaadimizi sürdürürken, herkese zahmetsiz ve keyifli, dijital bir yaşamı sunma kararlılığımızı da devam ettireceğiz.”

ASUS, 2014 yılı boyunca ZenFone, ZenWatch ve EeeBook X205 gibi önemli ürünleri piyasaya sunarak inovasyon geleneğini sürdürdü. Güzel tasarım, yüksek kaliteli materyaller ve akıcı işlevsellik sunan ASUS ZenUI özelliğine sahip ZenFone akıllı telefon serisi, kullanıcılara benzersiz bir mobil deneyim sunuyor. ASUS’un ilk giyilebilir cihazı olan yeni ZenWatch, kullanıcıların kişisel yaşam rehberi görevi görecek niteliklere sahip. Olağanüstü tasarımıyla dikkat çeken ZenWatch, ASUS ZenFone ve diğer Android akıllı telefonlarla müthiş bir uyum sağlayarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları bilgiyi, ihtiyaç duydukları anda sağlıyor. İkonik EeePC konseptini devam ettiren EeeBook X205 ise, en yeni teknolojiyi, kompakt ve hafif bir tasarımda birleştirerek, hareketli yaşam tarzını benimseyen tüketiciler için mükemmel bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. 11,6 inç Windows 8.1 işletim sistemli bu dizüstü bilgisayar tam boyutlu klavyesiyle de dikkat çekiyor.

Ekonomi İlişkileri Bakanlığı’na bağlı Endüstriyel Gelişim Ofisi ve uluslararası marka danışmanlık şirketi Interbrand tarafından düzenlenen Tayvan’ın En İyi Küresel Markaları Ödülleri, Tayvan markalarının küresel pazarlardaki konumlarının belirlenmesi açısından önemli görülüyor. Ödüller, şirketin finansal performansını, markanın tüketicilerin satın alma kararındaki rolünü ve rekabetteki gücünü belirleyen marka değerinin değerlendirilmesiyle veriliyor.

Yazan 23 Aralık 2014 Salı. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME