ASUS ZenFone kazanmak ve hayalinin başrolünde olmak için son çağrı

2bincebindeASUS’un ZenFone kazandıran #2BinCebinde yarışmasına başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor. ASUS ZenFone alarak, aynı performansı daha pahalı fiyata sunan akıllı telefonlar karşısında 2.000 TL tasarruf sağlamanın konu edildiği yarışmada büyük ödül bir adet ASUS ZenFone ve 2.000 TL ile yapılabilecek bir aktivitenin gerçeğe dönüştürülmesi! Yoğun ilgi gören yarışmaya katılmak için acele etmek gerekiyor.

ASUS tarafından düzenlenen ve popüler akıllı telefon ASUS ZenFone’un aynı performansı daha pahalı fiyata sunan telefonlar karşısında 2.000 TL tasarruf sağlamasını konu alan sosyal medya yarışması #2BinCebinde’de başvurular 31 Ocak 2015 tarihinde sona erecek. 26 Aralık Pazartesi günü başlayan ve yoğun ilgi gören yarışmada katılımcılar, www.2bincebinde.com adresine girerek ZenFone sayesinde tasarruf edilen ek 2.000 TL ile yapmak istediklerini video, görsel ya da yazı ile anlatıyorlar. Yarışmacıların gönderdikleri hayaller jüri tarafından değerlendiriliyor ve kazanan yarışmacı bir adet ZenFone’a sahip olurken, değerlendirmeye sunduğu hayali de ASUS tarafından gerçeğe dönüştürülüyor ve filme alınıyor.

Piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone üstün akıllı telefon performansını uygun maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin en geç 31 Ocak tarihine kadar www.2bincebinde.com adresine girerek başvuruda bulunmaları gerekiyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda yarışmaya dair en son duyurular #2Bincebinde hashtag’inden takip edilebiliyor. Kampanyanın tanıtım videolarına linkerden ulaşılabiliyor:

Yazan 28 Ocak 2015 Çarşamba. Kategori Donanım, Güncel, Her Şey!, Manşet, Mobil, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME