AutoCAD Öğrenmek Artık Çok Kolay!

Autocad eğitim setiEurosoft’un yeni eğitim programı “AutoCAD 2010 Görsel Eğitim Seti”

Türkiye’nin tecrübeli interaktif eğitim yazılımları üreticisi EuroSoft, BigSoft markasıyla AutoCAD öğrenmek isteyenleri pratik bir öğrenime uygun olarak dvd formatında görsel eğitim hazırladı “AutoCAD 2010 Görsel Eğitim Seti” isimli ürün KDV dahil 34.99 TL’den satışa sunuldu.

AutoCAD 2010 da Neler Yeni?

·  Draw (Çizim) Komutları
·  Çizim Ayarları
·  Modifiy Komutları
·  20 Den Fazla 2D Örnek Uygulama
·  Parametrik İlişkilendirme
·  Ölçülendirme
·  Layout İle Çalışma
·  AutoCAD Araçları
·  3D ye Giriş
·  Katı Model Komutları
·  Katı Model Düzenleme Komutları
·  Perspektif ve Bakışaçıları
·  Örnek Uygulamalar

2 DVD Den Oluşan Dev Bir Eğitim Seti

DVD İçeriği;
·  AutoCAD 2010 Eğitim Videosu
·  Draw ve Modify Komutları Videosu
·  AutoCAD 2010 30 Günlük Deneme Sürümü
·  Türkçe Yama
·  2010 ile Çizilen Örnek Uygulamalar (Dwg)
·  Çeşitli Sektörlere Hitaben Hazırlanmış Örnek Bloklar.

Bu eğitim seti, AutoCAD i hiç bilmeyen veya kendini geliştirmek isteyenler için Türkçe anlatımlı olarak hazırlanmıştır. AutoCAD 2010 sürümü ile hazırlanan bu görsel eğitim setinde, AutoCAD 2010 yazılımının yeniliklerini, klavye kısayol tuşlarını, Draw (Çizim) Komutlarını, Modify (Değiştir) Komutları anlatılmakta Örnek uygulamalar sayesinde komutların birbirleri ile ilişkili olarak nasıl kullanıldığını gösterilmektedir. Set içerisinde yer alan uygulamaları DWG formatında örnek uygulamalara da yer verilmiş.

8 Saat, 90 Ders ve 25 uygulamadan oluşan görsel set de bulunan eğitim filmini tek seferde izleneceği gibi dersler ve uygulamalar tek tek de izlenebiliyor. Ayrıca AutoCAD ortamında kullanılan çeşitli blok resimleri sizler için derlenerek DVD setine de dâhil edilmiş.

Bu set ile öğrencinin 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu komutlar ile Işık Ayarlama, Malzeme Atama gibi özellikleri ve 3 Boyutlu tasarım için vazgeçilmez özellik RENDER mantığını kolaylıkla kavrayabilmesi amaçlanmış.

Yazan 05 Ocak 2010 Salı. Kategori Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME