Avea Geleceğin Yıldızlarını Şanlıurfa’da Seçiyor

avea barselona kampAvea’nın, FC Barcelona işbirliği ile Türkiye’nin futbol yıldızlarını yetiştirmek amacıyla düzenlediği FCBEscola Camp Avea, 2013 yılının ilk kamp dönemine katılacak genç yetenekleri, 7-8 Haziran tarihleri arasında Şanlıurfa’da seçecek. Bölge illerini de kapsayacak seçmeler sonunda belirlenecek 120 genç yetenek ise FSCEscola Camp Avea’nın 2013 yılı ilk dönem kampında Barçalı yıldızları yetiştiren hocalardan eğitim alacak

Avrupa’nın en çok konuşturan operatörü Avea’nın dünyanın en çok konuşulan takımı FC Barcelona ile birlikte Türkiye’nin gelecekteki futbol yıldızlarını yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea’nın 2013 kamp dönemi seçmelerinin ilkini, fırsat eşitliği sunma amacıyla 7-8 Haziran tarihleri arısında Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF)’nun desteği ile yapılacak seçmelere, çevre illerin yanı sıra Türkiye genelinde düzenlenen futbol turnuvaları sonucunda belirlenen genç futbolcu adayları da katılacak.

9-15 yaş aralığındaki gençler arasından seçilecek 120 yıldız futbolcu adayı, Haziran ayı sonunda gerçekleştirilecek FCBEscola Camp Avea 2013’ün ilk kamp dönemine katılarak bir hafta boyunca FC Barcelona’nın yıldızlarını yetiştiren hocalardan ders alacak.

Sevgi evlerinden seçilen 20 genç de yeni kamp dönemine katılacak

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile işbirliğine giden Avea, Nisan ayında da 2013’ün yeni kamp dönemi için ilk öğrencilerini Amasya, Trabzon, Ordu ve Samsun’da bulunan sevgi evleri, çocuk yuvaları ve çocuk yurtlarından belirlemişti. Seçilen 20 yetenekli genç Haziran ayı sonunda düzenlenecek FCBEscola Camp Avea 2013’ün ilk kampına katılacak.

Yazan 31 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Her Şey!, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME