Avea ile SBS Sonuçları Anında Cebinizde

avea logoMüşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklı hizmetler sunan Avea, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile ilgili tüm gelişmeleri; Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) Mobil Bilgilendirme Servisi ile Avealı öğrencilerin ve velilerin bilgisine sunuyor

Müşterilerine sunduğu katma değerli hizmetler ile hayatı kolaylaştıran Avea, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) Mobil Bilgilendirme Servisi Seviye Belirleme Sınavı (SBS) yerleştirme sonuçları ile ilgili tüm gelişmeleri Avealı öğrencilerin ve velilerin ceplerine getiriyor.

Avea’nın sunduğu “MEB OGES Mobil Bilgi Servisi”ne kayıt olan Avealılar, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile ilgili sınav sonuç, tercih süresi bilgisi, ek tercih süresi, yapılan tercih başvurusunun okul müdürlüğünce onaylandığına dair bilgilendirme, yerleştirme sonuçları, yedek sırası gibi sınava dair en önemli gelişmelerden SMS ile anında haberdar edilecek.

Avealılar, OGES Seviye Belirleme Sınavı (SBS) bilgilerini cep telefonlarından takip edebilmek için OGES boşluk ÖĞRENCİ TC KİMLİK NUMARASI’nı (Örnek: OGES 12345678901) yazıp, 8383’e göndererek servise kayıt yaptırabilecekler. Öğrenci ile ilgili her yeni durum otomatik olarak SMS ile bildirilirken; bilgilendirmeler için hizmet bedeli ise sadece 1 TL olacak.

MEB OGES Mobil Bilgi Servisi, AVEA, MEB ve ESTER Mobilöğren iş ortaklığı ile sunulmaktadır.

Yazan 12 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME