Avea Online İşlemlerden Yeni Uygulama

aveaAvea, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirdiği Avea Online İşlemler Uygulaması’nın kapsamını genişletti.

Avealılar, yeni fonksiyonlarla zenginleştirilen uygulamayla, ‘Kredi Kartı ile Lira Yükleme’den ‘Güncel Fatura Sorgusu’na kadar pek çok servisten daha kolay yararlanabiliyorlar.

Yenilikçi çözümlerin Avea’dan gelmeye devam edeceği noktasının altını çizen Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, uygulamanın en çok tercih edilen fonksiyonu ‘Beni Hatırla’nın, uygulamanın kullanımı iki katına çıkarttığını belirtti.

Avea’nın müşterilerine yenilikçi çözümler üretmek amacıyla geliştirdiği ‘Avea Online İşlemler Uygulaması’ kullanıma sunulan yeni servisleriyle, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni eklenen fonksiyonlarla kapsamı genişletilen uygulamanın çok daha fazla ihtiyacı karşılaması hedeflendi.

Akıllı telefon kullanan tüm bireysel ve kurumsal Avea müşterilerinin, ücretsiz olarak indirip kullanabildikleri AVEA Online İşlemler Uygulaması’nda kredi kartı ile Lira yükleme servisi sektörde ilk kez mobile taşındı.

Bize Yazın, ücretsiz Güncel Fatura Sorgusu, Paket Satın Alma, Kredi Kartı ile Lira Yükleme ve Fatura Ödeme gibi fark yaratan servislerle müşteriler, cep telefonlarından hatlarına ait önemli veya acil işlemleri data kullanımı için herhangi bir ücret ödemeden 7/24 yapabiliyorlar.

Sektörün en beğenilen uygulaması olarak dikkat çeken Avea Online İşlemler Uygulaması’nın yeni versiyonda sunduğu Kredi Kartı ile Lira Yükleme servisiyle, müşteriler hem kendi hem de yakınlarının hatlarına en kolay ve güvenli şekilde Lira yükleyebiliyor.

Online işlemler, ‘Beni Hatırla’ ile şifre girmeden çok daha hızlı ve pratik

Online işlemler uygulamasına giriş yapılırken, her defasında şifre girme zorunluluğunu ortadan kaldıran ‘Beni Hatırla’ fonksiyonu sayesinde uygulamanın kullanımı iki kattan daha fazla arttı.  Avea Online İşlemler Uygulaması ile sadece 1 yılda toplam online işlemler servislerinin kullanımı yüzde 50 arttı.

Onat: “Yenilikçi çözümler Avea’dan gelmeye devam edecek”

Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmak üzere aralıksız olarak yeni uygulamalar geliştirdiklerini belirterek; “ Bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 30 oranına yükselttiğimiz akıllı cihaz penetrasyonumuzla; bu alandaki liderlik iddiamızı sürdürmeye devam ediyoruz. Geleceğin teknolojisini bugünden sunmak üzere yaptığımız çalışmalarla müşterilerimize fark yaratmak öncelikli hedefimiz. Bu kapsamda da geçtiğimiz yıl kullanıma sunduğumuz ve sektörün en beğenilen mobil uygulaması olan Avea Online İşlemler Uygulaması’nı yeni fonksiyon ve servislerle genişletmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de Avealıları teknolojide değer yaratan, yenilikçi çözümlerle buluşturmayı sürdüreceğiz” dedi.

Online işlemlerde en çok kullanılan servislerin mobile taşındığı Avea Online İşlemler Uygulaması, sürekli güncellenen ve yeni servislerin de eklendiği içeriğiyle iOS (Iphone), Android, Blackberry OS ve Symbian (Nokia) işletim sistemli cihazlara ücretsiz indirilebiliyor ve uygulamaya Avea hatları üzerinden ücretsiz bağlantı sağlanıyor.

Yazan 15 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Mobil, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME