Avea, Türk Telekom ve TTNET Müşterisi Ol, FLO’dan İndirimi Kap

AVEA YENI LOGOAvea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri 8 Haziran’a kadar FLO’dan yapacakları seçili ürünlerdeki alışverişlerinde anında yüzde 30 indirim fırsatı yakalıyor

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla müşterilerine birbirinden ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, FLO ile gerçekleştirdiği marka işbirliği kapsamında birbirinden şık kadın, erkek, çocuk ve spor ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

8 Haziran tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri, tüm FLO mağazalarından veya www.flo.com.tr adresinden yapacakları seçili ürünlerdeki alışverişlerinde anında yüzde 30 indirim kazanıyor.

Yaz aylarının keyfini yeni FLO ürünleriyle çıkarmak veya FLO’dan sevdiklerine hediye seçmek isteyen Avealılar, FLO yazıp, 5060’a; Türk Telekom ev telefonu müşterileri FLO yazıp, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefonu numaralarını 6616’ya; TTNET müşterileri ise FLO yazıp boşluk bırakıp 6606’ya TC kimlik numaraları ile kısa mesaj göndererek indirim fırsatından yararlanabilecek.

Yazan 30 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME