Avea’dan Müşterilerine Cisco’nun Kablosuz 3G Çözümü!

Avea, çok noktalı kurumsal VPN müşterilerinin 3G projeleri için Cisco’nun 3G Kablosuz Yüksek Hızlı WAN Arayüz Kartı (HWIC) çözümünü sunan lider mobil ağ operatörleri grubuna katıldı.

Bu yepyeni çözüm, üstün performans, güvenilir hizmet ve sürekli yüksek kaliteli destek kriterlerini karşılıyor.

3G teknolojisi ile geliştirdiği yenilikçi mobil çözümler ve sunduğu cazip teklifleriyle müşterilerinin hayatına değer katan, Türkiye’de telekomünikasyon sektörünün inovasyon lideri Avea, hizmet portföyünü çeşitlendirmeye devam ediyor. Avea, Cisco’nun 3G Kablosuz Yüksek Hızlı WAN Arayüz kartlarının (HWIC) avantajlarını, Avea SIM kartları üzerinden kurumsal müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Cisco 3G Kablosuz Yüksek Hızlı WAN Arayüz Kartları (HWIC), Cisco Router üzerindeki klasik kablolu yedekleme çözümlerine cazip bir alternatif oluşturuyor.

Bu kartlar, yüksek hızlı Avea 3G ağının sunduğu geniş kapsama alanının sağladığı güçle, kiokslar, ATM’ler ve telemetri uygulamalarında da birinci ve ikinci derecede ekonomik bağlantı hizmeti sunuyor.

Cisco 3G Kablosuz Yüksek Hızlı WAN Arayüz Kartları, çevirmeli/ISDN çözümlere göre daha yüksek performans sunan gerçek çokyollu Geniş Alan Ağı (WAN) yedekleme çözümünü, son derece küçük bir ek maliyetle sağlıyor. Bu kartlar, klasik bir kablolu Geniş Alan Ağı bağlantısını kurmak için gerekenden çok daha kısa bir sürede bağlantı sağlayabiliyor.

Bu yenilikçi çözüm hakkında açıklama yapan Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, “Avea olarak, müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamaya ve yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla çözümler sunmaya devam ediyoruz. Cisco’nun bu yeni ürününün kullanılması, müşterilerimizin elde ettiği avantajlar bakımından büyük bir önem taşıyor. Çok noktalı kurumsal VPN müşterilerimiz artık 3G projelerinde Avea-Cisco performansından yararlanabilecek” dedi.

Yazan 24 Ağustos 2010 Salı. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME