Avea’dan müşterilerine yıldönümü hediyeleri

Avantajlı tarifelerinin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da müşterilerine kazandıran Avea, müşterilerine Avealı olma yıl dönümlerinde GSM içerikli hediyelerle kutluyor.

Kampanya kapsamında Avea, 1 gün boyunca geçerli olacak şekilde 4 yıla kadar Avealıolan tüm müşterilerinden kamu faturalı müşterilerine, 100 şebeke içi dakika ile 100 adet her yöne SMS, bireysel faturalı müşterilerine şebeke içi sınırsız konuşma ve her yöne 100 SMS, faturasız hat sahibi müşterilerine şebeke içi sınırsız konuşma ve 5 MB data hediye ediyor.

Avea, en az 5 yıldır Avealı olan müşterilerinden kamu ve bireysel faturalı müşterilerine, 1 gün boyunca şebeke içi sınırsız konuşma ve her yöne 100 SMS, ön ödemeli hat kullanan müşterilerine ise şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS ve 100 MB internet kullanımı hediye ediyor.

Müşteri memnuniyetini sağlama konusunda önemli yeniliklere imza attıklarını belirten Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Avea olarak müşteri değerini ve bağlılığını artıracak yeni uygulamaları hayata geçirme ilkesi ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize Avealı olma günlerinde, Avea müşterisi olma süresine bağlı olarak görüşme süresi,  SMS gönderim hakkı ve mobil internet kullanımı hediye ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin doğum günlerinde de kendilerine özel sürprizler yaparak GSM içerikli hediyeler sunuyoruz” dedi.

Yazan 23 Nisan 2010 Cuma. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME