AveaLabs Kuluçka Merkezi adaylarına KOSGEB’ten Girişimcilik Eğitimi

aveaAvea tarafından Türkiye’de işi teknoloji olan girişimci adaylarının, işlerini kurmanın yanı sıra büyütüp geliştirebilecekleri ortamları oluşturmak amacıyla kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi’nin yeni döneminde yer almak için başvuru yapan girişimci adayları arasından ön değerlendirmeyi başarıyla geçenler, KOSGEB Girişimcilik Eğitimi almaya da hak kazanacak.

Projelerini hayata geçirmek, kendi işinin sahibi olmak isteyen genç girişimciler eğitimlerin yanı sıra 70 saatlik eğitim sonunda aldıkları sertifika ile 30 bin TL’lik hibenin yanında, 70 bin TL’lik faizsiz kredi alma fırsatı da yakalayacak. Avealabs Kuluçka Merkezi adayı olmak için son başvuru tarihi 31 Temmuz.

Türkiye’de GSM sektöründe Ar-Ge sertifikasına sahip ilk ve tek operatör olan Avea, Avealabs Kuluçka Merkezi’nin yeni döneminde yer almak isteyen girişimci adaylarını bekliyor. Avea tarafından Türkiye’deki işi teknoloji olan girişimci adaylarının, işlerini kurmanın yanı sıra büyütüp geliştirebilecekleri ortamları sunmak üzere kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, 31 Temmuz’da sona erecek başvuruların ardından ön değerlendirmeyi başarıyla geçen girişimci adaylarına, KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne katılma imkanı da verecek.

Eğitime katılacak girişimci adayları 70 saat süren eğitimleri süresince, hem sınıf içi hem de atölye olmak üzere; girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikrinin geliştirilmesi, yaratıcılık egzersizleri, pazar araştırması, pazarlama, üretim, yönetim ve finansal planlarının hazırlanması gibi birçok alanda bilgi sahibi olacaklar.

Sertifikayı alan hibe ve krediye hak kazanıyor!

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan adaylar, alacakları sertifika ile bir şirket kurmaları şartıyla 30 bin TL’lik hibenin yanı sıra 70 bin TL’lik faizsiz kredi alma hakkına da sahip olacaklar.

AveaLabs Kuluçka Merkezi adayı olarak kendi işini kurmak ya da geliştirmek konusunda AveaLabs ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen girişimci adaylarının, 31 Temmuz tarihine kadar www.avealabs.com adresine başvuru yapması gerekiyor.

Yazan 19 Temmuz 2013 Cuma. Kategori Ekonomi, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME