Avealılar Toyzz Shopta da İndirimi Kaptı

Toyzz Shop AveaAvea’nın Toyzz Shop Oyuncak Mağazaları ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri 4 Ağustos tarihine kadar Toyzz Shop Oyuncak Mağazaları’ndan tek seferde yapacakları 100TL ve üzeri alışverişlerinde anında 15 TL tutarında indirim kazanacaklar.

“Avea Her Yerde Kazandırır” platformuyla müşterilerine birbirinden ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, marka ortaklıklarına bir yenisini daha ekledi. Avea’nın Toyzz Shop Mağazaları ile gerçekleştirdiği işbirliği; Toyzz Shop Mağazaları’nın geniş ürün gamından indirimli alışveriş keyfi sunuyor.

4 Ağustos tarihine kadar devam edecek ve tüm Toyzz Shop Oyuncak Mağazaları’nda geçerli olacak kampanya kapsamında, Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri tek seferlik 100TL ve üzeri alışverişlerinde anında 15TL tutarında indirimin sahibi olacaklar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların TOYZZSHOP yazıp, 5060’a göndermeleri gerekiyor. İndirim fırsatına sahip olmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri, TOYZZSHOP boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına, TTNET müşterileri ise TOYZZSHOP boşluk TC kimlik numaralarını yazıp 6606’ ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Yazan 23 Temmuz 2013 Salı. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME