Avealılara KFC’den Süper Kampanya

KFC AVEAAvea, paylaşımın ve dostluğun daha da arttığı Ramazan ayında, arkadaşlarıyla beraber iftar yapmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Avea’nın KFC ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 31 Ağustos tarihine kadar, KFC’den bir menü alan Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterilerine bir menü de hediye…

Müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklı teklifler sunan Avea, tavuk ürünlerinde bir lezzet klasiği haline gelen KFC (Kentucky Fried Chicken) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında tüm müşterilerine avantajlı teklifler sunuyor.

Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri, 31 Ağustos tarihine kadar tüm KFC restoranlarından, 444 35 55 numaralı hızlı sipariş hattını arayarak ya da www.kfcturkiye.com veya www.yemeksepeti.com adresinden Zinger Burger, Fillet Burger veya But Menü’den istediklerini sipariş ettiklerinde bir tane de hediye edilecek.

İki menü alıp tek menü fiyatı ödemek isteyen Avealılar; KFC yazıp 5060’a, Türk Telekom müşterileri; KFC yazıp boşluk bırakarak (başında sıfır olmadan) ev telefonu numaralarını da ekleyip 6616’ya, TTNET müşterileri ise; KFC yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaralarını 6606’ya kısa mesaj atarak kampanyadan yararlanabilecek.

Yazan 23 Temmuz 2013 Salı. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME