Avea’nın Yeni Projesi “Kabul Günü” Uygulamaya geçti

AVEA YENI LOGOYenilikçi insan kaynakları uygulamalarına imza atan Avea, bu alandaki vizyoner yaklaşımını yeni bir projeyle daha destekliyor. “Kabul Günü” konseptiyle Nisan ayında hayata geçen yeni insan kaynakları uygulamasında Avea çalışanları yakından tanımak istedikleri bölümlere bir günlüğüne ziyarete giderek; hem çalışmaları yakından takip edebiliyor, hem de diğer ekiplerle olan iletişimlerini geliştirme fırsatı buluyor

Türkiye’nin, dünyanın ilk ve tek uluslararası insan yönetim ve gelişim standardı Investors In People (IIP) Bronz sertifikasına sahip ilk GSM operatörü olan Avea, “Kabul Günü” adı altında yeni bir insan kaynakları uygulamasını daha hayata geçirdi.

Avea’nın Nisan ayında uygulamaya başladığı “Kabul Günü” projesiyle Avea çalışanları merak ettikleri bölümlere bir günlüğüne ziyarete giderek farklı bölümlerin çalışmalarını yakından takip edebiliyor ve diğer ekiplerle olan iletişimlerini geliştirme fırsatı buluyor.

Kabul Günü uygulamasına katılan Avea çalışanları, bölümler arası sinerjiyi artırarak birlikte çalışma kültürlerini geliştirirken, organizasyon içindeki farklı görev tanımlarıyla ilgili farkındalıklarını da geliştirme fırsatı yakalıyor. Bir gün boyunca farklı bir bölümde ya da farklı bir iş kolunda görev alma şansı bulan Avea çalışanları, çapraz fonksiyonlarda görev alan ekip arkadaşlarının işleriyle ilgili merak ettikleri konular hakkında da bilgi sahibi oluyor.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME