Avrupa’dan Türk Telekom’a mükemmellik ödülü

TurkTelekomLOGO

Indiana Jones ve Hayalet Gemi gibi dünyaca ünlü filmlerde de görev alan Steve Beck tarafından yönetilen Türk Telekom Grubu kurumsal reklam filmi, 2009 Avrupa Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, başarısını uluslararası platformlarda tescillemeye devam ediyor. Türk Telekom, şimdi de Avrupa’da iletişim alanının en prestijli ödüllerinden European Excellence Awards’da (Avrupa Mükemmellik Ödülleri) yakınsama vizyonu ve grup sinerjisinin vurgulandığı kurumsal reklam filmi ile ‘Kurumsal TV ve Video’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türk Telekom’un özenli çalışmalarının başarısı 57 kategoride verilen Avrupa Mükemmellik Ödülleri ile tescillendi. Strateji, inovasyon, yaratıcılık, etkin maliyet ve elde edilen sonuçlar gibi kriterler doğrultusunda yapılan değerlendirme sonucunda ‘Kurumsal TV ve Video’ kategorisinde ödül alan Türk Telekom, müşterilerine maliyet avantajı sağlayan tarife paketi JeTTvel ile de iki ayrı kategoride finale kalmayı başardı.

Türk Telekom’un reklam ajansı Publicis Yorum tarafından hazırlanan ve dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Steve Beck tarafından çekilen, Türk Telekom Grubu kurumsal reklam filminin çekimleri 5 günde tamamlandı. Montajı yine ödüllü editör Mustafa Preşeva tarafından yapılan filmin müzikleri ise Rebel Moves grubunun kurucuları tarafından hazırlandı.

Yazan 13 Aralık 2009 Pazar. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME