Ayda 19 TL’ye 3G’li Tablet “Turkcell”den

turkcell_tablet 3GTurkcell, “Bir adım önde ol” sloganıyla uygun fiyata 3G’li tablet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 6 markaya ait çeşitli cihazlar, 24 ay kontratla ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor, üstelik fiyatlara 24 ay boyunca internet de dâhil.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 3G’li tabletleriyle internet keyfini her yere taşımak isteyenler için 3G’li tablet festivali başlattı. Uygun koşullarda 3G’li tablet sahibi olmak isteyen herkes, kontratlı ya da peşin ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor. 22 Temmuz’da 6 markaya ait 8 farklı cihaz modeli ve bir aksesuarlı teklif ile başlayan Tablet Festivaline yeni cihazlar eklemeye devam edecek.

Turkcell müşterileri, 3G’li tabletlere ayda 19 TL ile 69 TL arasında değişen fiyatlara ve 24 ay kontratla her ay 250 MB internet içinde sahip olabiliyor. Ayrıca Kontratlı tekliflerin 1GB, 4GB ve Sınırsız internet dahil paket seçenekleri de Turkcell’lileri bekliyor. Turkcell, cihazlarını peşin almak isteyenler için de avantajlı seçenekler sunuyor. Peşin ödeme seçeneğini İş bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına sıfır faiz ile 12 ay taksitlendirmek mümkün. Üstelik, tabletini peşin alanlara 3G hızını deneyimleyebilmeleri için ilk ay 1GB internet Turkcell’den hediye!

Hulusi Acar: Turkcell’liler 3G’li tabletleriyle bir adım önde olacak

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Teknoloji, yaşam biçimlerimizi ve alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık her an her yerde internete bağlı olma ayrıcalık değil büyük bir ihtiyaç. 3G’li tabletler bu ihtiyaca karşılık verdiği için çoktan lüks olmaktan çıktı. Biz Turkcell olarak gerçek mobilite için tabletlerin 3G’li olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz bir adım önde olsunlar diye bu cihazlara en uygun koşullarda erişim sağlayacak Turkcell 3G’li tablet festivali’ni başlattık. Bu yaz sahilde, yolda, evde, yazlıkta, işte, kısacası gittiği her yerde internetini de beraberinde götürmek isteyen her bir müşterimizin ihtiyacına yönelik ürünümüz mevcut.”

2013 sonuna kadar sürecek 3G’li tablet festivalinde Turkcell’in kendi markalı Turkcell Tablet’inin yanı sıra Samsung, Apple, Asus, Sony, Huawei markalarının farklı modelleri yer alıyor.

Çok avantajlı fiyatlarla 3G’li tabletlere Turkcell İletişim Merkezleri ya da TurkcellMagaza.com üzerinden sahip olabilirsiniz. Üstelik TurkcellMagaza.com üzerinden yapılan tablet alışverişlerinde herhangi bir aksesuarda %20 indirim hediye.

Yazan 25 Temmuz 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME