Babalar Günü Hediyeniz Acer’dan

acer babalr günüBu yıl babalar gününde babanıza teknolojik bir hediye vermeye ne dersiniz? Mobil dünyaya en yeni ve en moda ürünlerle babanız da ayak uydursun diye bu yıl ona ACER’ın son moda ultrabook, tablet veya projektörlerinden birini hediye edin!

Teknolojik Babalara Acer’dan Ultra tablet: Tabletin ergonomisi, dizüstü bilgisayarın performansı ve kullanım rahatlığını bir arada sunan Iconia w700

W700 farklı görüntüleme açıları için ayarlanabilen çok yönlü kızağı ile en iyi performansa sahip olan Windows tabanlı tablet. Veri depolama alanını genişletme ve ilave pil seçenekleri sunan Acer Iconia W700,11.6-inç Full HD dokunmatik ekranı ve yüksek kaliteli 1080p imajlarıyla en yeni teknolojiye sahip olmak isteyen babalar için en güzel hediye!

Fiyat: 749$+kdv

Aspire S7 Ultrabook: Ergonomi ,stil, tasarım ve performansı bir araya getiren ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunan Acer Aspire S7 Ultrabook , teknolojik babaların vazgeçilmezi olacak!

Gösterişli alüminyum kasasıyla benzersiz bir tasarıma sahip olan bu Premium ultrabook, 13.1-inç’lik modeliyle dünyanın enince Full HD dokunmatik Ultrabook™’u olma özelliğine sahip. Parlak kıvamlı camıyla 11.6-inç modeli ise en küçük Full HD dokunmatik destekli Ultrabook. Her iki cihaz da en iyi termal konfor için yenilikçi Acer Twin Air soğutma sistemi donanımı barındırıyor ve az ışıkta bile arka aydınlatmasını yazı yazmaya yardımcı olacak şekilde ayarlayabilen ışık algılamalı bir klavye içeriyor! Teknolojik babalar hayatlarını kolaylaştıracak olan S7 ultrabook’tan vazgeçemeycek!

Fiyatı: 1499$+kdv

Karma Lazer LED Işık Teknolojisi Donanımına Sahip İlk 1080p Full HD Projektör: ACER K750

Acer K750, karma ışık teknolojisi sayesinde üstün renk doğruluğu sağlar, parlaklık, netlik ve ışık kaynağı ömrünü yüksek oranda geliştirir.

Acer K750, karma lazer LED ışık teknolojisi donanımına sahip dünyanın ilk 1080p projektörüdür. Renk doygunluğunu %55 oranında iyileştiren bu donanım ile olağanüstü ve enerji tasarruflu bir projeksiyon gerçekleşir. 1,500 lümene kadar parlaklık ve 100,000:1’e kadar kontrast oranıyla mükemmel ve canlı içerikler yansıtırken, 1080p Full HD çözünürlük HDTV ve Blu-ray filmlerin keyfinin muhteşem netlik ve detaylarla izlenmesini sağlar.

HDMI bağlantı noktası sıkıştırılmamış sinyaller ve çok kanallı ses sistemi kazandırırken, yüksek tanımlı sunum ve eğlencelere kolay bağlanabilirlik sağlar.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2699$+ kdv’dir.

Yazan 10 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Donanım, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME