Babalar günü hediyeniz Sennheiser’dan

Babalar Günü’nde babanıza hep aynı hediyeleri vermekten sıkıldıysanız, Sennheiser’ın yüksek konfor standardıyla kullanıcıya uzun süreli dinlemelerde bile rahatsızlık vermeyen HD 4 serisinin iki yeni modeli HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC kablosuz kulaklıklar, oldukça isabetli bir seçim!

Ses elektroniği konusunda 72 yıllık deneyime sahip olan Sennheiser’ın HD 4 serisinin iki yeni üyesi HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC satışa sunuldu. Yüksek konfor standardıyla sıra dışı bir kablosuz ses deneyimi yaşatan bu iki model, babasına sıradan bir hediye değil, mükemmellik ve teknolojik özgürlük sunmak isteyenler için isabetli bir seçim olacaktır.

HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC, kablosuz ses deneyimini Bluetooth 4.1 ve NFC desteği ile birlikte sunarken; HD 4.50 BTNC modelinde ek olarak Sennheiser’ın patentli aktif gürültü engelleme (Active Noise Cancellation) özelliği olan NoiseGard yer alıyor. Bu özellik sayesinde, dış ortam seslerinin müziğe karışması engelleniyor; kullanıcının saf ve net bir şekilde duyduğu müziğe odaklanması sağlanıyor. Her iki modelin de kulak ile kafa bölgesine rahatlıkla oturan taç ve kulak kapsül yapısı, konforlu müzik dinleme keyfini sonuna kadar yaşatıyor.

Pek çok kapalı kulaklığın ses izolasyonu konusundaki zayıflığına karşın, HD 4 serisinin yeni modelleri, güçlü ses izolasyonu ile müzik dinlerken çevre seslerinden arınmanın özgürlüğünü yaşatıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC kulaklıklar, zarif tasarımlarıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Mobil cihazlarla sorunsuz bir şekilde kullanılabilen kulaklıklar, katlanabilir yapısı ve güçlü ama hafif gövdesi ile kolaylıkla taşınabildiği için kulaklıkları babanız işe giderken de, tatile çıkarken de, dışarıda gezerken de hep yanında taşımak isteyecek. Kullanıcı dostu bir bataryaya sahip olan iki kulaklık da tek seferlik şarj ile 25 saate kadar kullanım imkânı sağlıyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 669,90 TL ve 899,90 TL olan HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC modellerini dilerseniz babanızla birlikte Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61’deki Sennheiser Deneyim Merkezi’ne giderek deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Sennheiser’ın tüm ürün bilgilerine ve online mağazasına http://www.sennheiser.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

Yazan 15 Mayıs 2017 Pazartesi. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME