Babanızın Yükünü Hafifletin

ThinkPad Tablet 2 lenovoAğır dizüstü cihazlardan ve kalın tabletlerden yorgun düşen babalar için en profesyonel hediye seçeneği Lenovo’dan geliyor. ThinkPad ailesinin son gözdesi ThinkPad Tablet 2, dünyanın Windows 8 Pro işletim sistemli en hafif tableti olarak babaları gereksiz ağırlıklardan kurtarıyor.

Bu yıl “Babalar Günü” için en özel hediye arayanlara bir seçenek de Lenovo’dan geliyor. Dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo, şıklığından, mobil hayattan ve iş hayatından vazgeçemeyen babalar için Lenovo ThinkPad Tablet 2’yi öneriyor. Dünyanın en hafif Win 8’li tableti olarak adlandırılan ThinkPad Tablet 2 cihazı, göz kamaştırıcı tasarımı, inceliği, hafifliği, uzun pil ömrü, sorunsuz internet bağlantısı ve çoklu dokunmatik rahatlığıyla bugüne kadar pazarda yer alan en iddialı kurumsal tablet olarak tam da babaların ihtiyaçlarını karşılıyor. Cihaz, opsiyonel sunduğu kalem ve ergonomik klavyesiyle de babaların gönlünü kazanacak.

Sınıfının En Hafifi

Windows 8 işletim sistemli tabletler arasında 565 gram hafifliği ile sınıfındaki diğer tabletlerden çok daha hafif olan ThinkPad Tablet 2, 10.1 inç ekran boyutuna, 0.34 inç’lik inceliğe, 1366×768 piksel çözünürlüğe ve 2GB Ram ile 64 GB dahili hafızaya da sahip. Intel Atom Z2760 işlemcisiyle kullanılan bu cihaz, 10 saatlik pil ömrü ile de kullanıcılarına büyük bir rahatlık sağlıyor.

Ön kamerası 2MP, 720p HD ve arka flaşlı kamerası 8MP otomatik odak özelliğine sahip olan ThinkPad Tablet, böylece kullanıcılara iş dışında da keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor. Kullanılabilir kalem opsiyonu ile de zaman zaman defter niteliği görecek olan bu cihaz, Bluetooth, Mini HDMI, Mini MicroSD yuvası, tam boyutlu USB’, micro SD kart slotuna sahip.

Özellikleri:

10mm’den Daha İnce, sadece 560 gr
10.1 inç ekran ((16:9) HD WXGA (1366×768))
2 GB
64 GB10 Saat Pil Ömrü
Parmak İzi Okuyucu
8 MP Arka / 2MP Ön Kamera
Tam boy USB portu & Micro SD kart slotu
Opsiyonel kalem
Opsiyonel ergonomik klavye seçeneği
Wi-Fi, 3G, NFC bağlantı özellikleri

Yazan 12 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Donanım, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME