Başarılı bir işbirliğinin sırrı LOTUSPHERE 2010’da

Lotusphere_2010ABD’nin Florida eyaleti Orlando kentinde 1993 yılından bu yana yapılan Lotusphere Konferansı, bu sene 17–21 Ocak’ta gerçekleştiriliyor. Konferans,  iş süreçlerinin verimliliğini arttırmak isteyen ve bunun için işbirliğinin anahtar olduğunu bilen bütün bilişim uzmanlarını davet ediyor.

IBM, Lotus markasının her yıl gerçekleştirdiği Lotusphere Konferansı ile yine dikkatleri üzerine topluyor. Amerika’nın Florida eyaleti Orlando kentinde bu yıl 17. kez düzenlenecek Lotusphere, birçok yeniliğe ev sahipliği yapacak. İş süreçlerini geliştirmede, işbirliği yazılımları ve çözümlerinin önemini bilen bütün bilişim uzmanları ile hiçbir yerde bulunmayacak en son bilgiler Lotusphere 2010’da paylaşılacak. Konferansta, Lotus markasının yenilikleri ve yazılımlarının tanıtımının yanı sıra içinden geçtiğimiz döneme ışık tutacak projeksiyonların yer aldığı sunumlar da gerçekleştirilecek. Geleneksel olarak Walt Disney World’de gerçekleştirilen Konferans, 4 gün sürecek.

Yazılım geliştiriciler, sistem yöneticileri ve bilişim uzmanları her yıl Lotusphere’e büyük ilgi gösteriyorlar. Konferansta, bu sene 20.yılını geride bırakan Lotus Notes’un hikâyesinden, piyasada mevcut olan Ofis yazılımı alternatiflerine kadar birçok konuda katılımcılar bilgilendirilecek. Sınırları ve fiziksel engelleri aşan işbirliği araçlarından bahsedecek toplantıların yanında, Lotus yazılımlarının firmaları nasıl daha akıllı bir hale getirdiği ise birçok Lotus profesyoneli tarafından anlatılacak. Her geçen sene Lotusphere’e olan katılımda bir artış gözleniyor. Tüm dünyadan gelen binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Konferans, geçtiğimiz iki yıldır Türkiye’de de yapılıyor.

Bu sene sunumların önemli bir kısmını da Websphere çözümleri ile gelişme sağlayan şirketler oluşturacak. Geçtiğimiz sene başlayan Show’n Tell adı verilen toplantıların da bu sene yine büyük ilgi çekmesi bekleniyor. LotusLive’dan mobil cihazlara kadar Lotus stratejilerinin ve yeniliklerinin anlatıldığı sunumlar paylaşılacak. Sadece iki saat içerisinde Lotus Sametime 8.5’in firmalara nasıl kurulabileceği demolarla anlatılacak.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve katılım koşullarını öğrenmek için 1 Ocak 2009 tarihine kadar  http://www-01.ibm.com/software/lotus/events/lotusphere2010/register.html/  adresine başvurulabilir.

Yazan 16 Aralık 2009 Çarşamba. Kategori Kariyer, Kurumsal, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME