beIN CONNECT parmaklarınızın ucunda

Kanal markalarını beIN çatısı altında birleştiren Digiturk, ‘Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde’ adıyla hizmet veren online platformunu küresel markası ‘beIN CONNECT’ ismiyle yeniledi. Geniş yelpazede en zengin içeriği üyeleriyle buluşturan platform böylece 2000’den fazla yerli ve yabancı film ile 4000’den fazla yerli ve yabancı dizi bölümünü evde, yolda, tatilde beIN CONNECT ayrıcalığı ile üyelerine sunacak.

Yenilikçi projeleriyle üyelerine avantajlarla dolu hizmetler sunan Digiturk, izleyicilerinin seyir zevkini artırmak ve sunduğu geniş içerik arşivinin etkin şekilde kullanılmasını sağlamak üzere yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce kanal markalarını beIN çatısı altında toplayan Digiturk, benzer bir adım atarak Digiturk Portal’ın en sevilen uygulaması ‘Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde’yi ‘beIN CONNECT’ ismiyle yeniledi.

Yerli ve yabancı filmlerden dizilere, belgeselden spora Türkiye’nin en geniş arşivine sahip olan beIN CONNECT, en kaliteli içeriğe her an her yerde erişimi mümkün kılarken, benzersiz özellikleriyle de fark yaratıyor.

Herhangi bir ekranda izlemeye başladığınız bir içeriği daha sonra beIN CONNECT üzerinden televizyondan, bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten istediğiniz an kaldığınız yerden izlemeyi mümkün kılan ve daha önce yapılan izlemelere göre üye bazlı izleme alışkanlıklarınızı öğrenerek, binlerce içeriğin arasından zevklerinize uyan yapımları öne çıkaran beIN CONNECT, tüm Digiturk üyelerine hiçbir ek ücret ödemeden hizmet verecek. Platform böylece sayısız ödüllü 2000’den fazla yerli ve yabancı film ile 4000’den fazla yerli ve yabancı dizi bölümünü beIN CONNECT ayrıcalığı ile üyeleriyle buluşturacak.

Tek bir hareketle ekran değişimi mümkün

beIN CONNECT benzersiz bir televizyon izleme keyfi sunuyor. Herhangi bir içeriği mobil cihazlardan takip ederken sadece bir parmak hareketi ile görüntüyü TV’ye aktarmak ve kaldığınız yerden izlemeye devam etmek mümkün olduğu gibi, akıllı telefonunuzu sanal kumanda haline getirmek, kaçırdığınız bir diziyi, filmi, programı tekrar izlemek, uzaktan kayıt emri vermek münkün.

 

Yazan 13 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME