BerqNET Firewall’un Dağıtıcısı PENTA Teknoloji Oldu

berq networkLOGO Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojilerinin geliştirdiği Türkiye’nin firewallu berqNET distribütörlüğünü sektörün güçlü ismi PENTA Teknoloji üstlendi. Siber saldırılar nedeniyle önemli ticari kayıplar yaşayan KOBİ’ler için en doğru ve rekabetçi çözüm, bu işbirliği ile sunulmaktadır.

PENTA Satış Pazarlama Direktörü Necmi Ön, ürün gamını zenginleştirme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtirken, “Hedefimiz doğrultusunda bilgi güvenliği alanında birçok markayla yer almamız bizim için oldukça önemli. Konusunda uzman LOGO Siber Güvenlik ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığıyla bu alandaki yerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Dağıtım alanındaki bilgi birikimimiz ve gücümüzle, LOGO Siber Güvenlik’in uzman kadrosu ve Ar-Ge tecrübesinin bir araya gelmesi sonucunda oldukça başarılı projelere imza atacağımıza inanıyor, yeni iş ortaklığımızın sektör için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

LOGO Siber Güvenlik A.Ş. Genel Müdürü Dr. Murat Apohan: “berqNET siber güvenlik çözümü, LOGO Yatırım Holding’in 30 yıllık ürün geliştirme tecrübesinden güç alan, konusunda uzman yerli bir ekip tarafından geliştirilmiştir. En iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak Türkçe bir arayüze sahip olan ürünlerimiz, 5651 sayılı yasa gibi yerel ihtiyaçlara da cevap vermektedir. İşletmelerin, siber güvenlikle ilgili arayışlarını sonlandırıp, berqNET Tümleşik Güvenlik Platformuyla ihtiyaç duyulan çözümü sunulmuştur. PENTA ile yaratacağımız sinerji ve sunacağımız hizmetler sayesinde, bayi ve müşterilerimizle beraber büyük başarı yakalayacağımıza olan inancım tamdır. Yeni iş ortaklığının, sektöre ve ülkeye hayırlı olmasını dilerim.” açıklamasını yaptı.

Yazan 12 Temmuz 2015 Pazar. Kategori Ekonomi, Güvenlik, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME